2733
2739
عنوان

استادم امروز حرکت مسخره ای زد

272 بازدید | 10 پست

اول بگم ک استا‌د موسسه و کنکوره منم ب چشم استادی یکم ازش خوشم میاد البتههه یکم😒😂

ولی خب دختری نیسم ک ضایعه بازی درارم و این حرفا شاید رفیقم یکم اسکل باشه

استادمم سر کلاس زیاد با من حرف میزد و شوخی میکرد و اینا یعنی با من اوکی تر از بقیه بود چون سر زبون دار تر بودم و جلو مینشستم

حالا اینا ب کنار ابن خیلی چصی میاد ولی قبلا انقد شدتش زیاد نبود😐

الان ی دوماهی هس ک کلاسای ما تعطیل شده ولی تجربیا هنوز کلاس دارن من مثلا رفتم برم کمپ نشسته بودم با دوستم تو حیاط اینم اومد. رد شد رفت سراغ ماشینش ی چن تا ورق و جزوه اورد بیرون اصلااا نگاه نکرد ب ما ک حداقل سلام کنیم تا بره دانل مث دخترا خودشو سرگرم جزوه هاش کردمن و دوستمم خندمون گرفت😂😂

انگار ن انگار تو کلاس ی شکل دیگ ای بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا یه طوری عنوانتو نوشتی فک کردم حالا استاد چکار کرده. بنده خدا هیچ کاری نکرده که فقد زیاد توهم داری وکمبود

خدا رو هزار مرتبه شکر که   به آرزوم  رسیدم و بعد از ۱۴۰۳/۶/۱۱ شوهرم فقط و فقط عاشق منه و دست از خیانت بر داشته و خانوادش دیگه نمیتونن تو زندگیمون دخالت کنن و تا اخر عمر با بچمون بهترین زنگی که سرشار از عشق و محبت داریم الهی لک حمد ، حمد الشاکرین  حتا ترضی.                                                                                                                            وخدا رو هزار مرتبه شکر در سال  ۱۴۰۳ در کنکور قبول شدم و رشته مورد علاقمو اوردم💜
2731
2738
بخدا یه طوری عنوانتو نوشتی فک کردم حالا استاد چکار کرده. بنده خدا هیچ کاری نکرده که فقد زیاد توهم دا ...

چ ربطی ب توهم و کمبوددددد داره اخه

چرا انقد عقب مونده اید

البته اره تو ی سایت ک پر از پیرزنه نباید میگفتم شما درست میگید