2733
2734
عنوان

بنظرتون این حرفش یعنی چی؟؟؟+عکس شات

| مشاهده متن کامل بحث + 5256 بازدید | 200 پست

اسی ی بار دگ بزار

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
بیا با هم گریه کنیم🥲

گریه کنیم من هروقت میام توی تایپک ۱ دقیقه بعد کامنتت رو میبینم همه جا هستی ها😂😂😂😂

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یک کلمه میزارم نمیزارم

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
گریه کنیم من هروقت میام توی تایپک ۱ دقیقه بعد کامنتت رو میبینم همه جا هستی ها😂😂😂😂

اره همش ول معطلم تو سایت 🚶‍♀️😂

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2740

اشکاتو پاک کن دوباره گذاشته😕😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببخشیدااااا ولی پسره خیلی چیپ و سطح پایینه اخه این پسر چیه لصلا از چیش خوشت اومده برداشته گفته چقدر س.ک.سی شدی من بود درجا بلاک میکردم 

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
 چیز بدی نبود که

بنظر من بدن این کلمات 

حالا طرز فکر من و شما با هم متفاوته 

شخصا اجازه نمیدم پسری این کلمه رو تو حرفاش باهام بکار ببره 

همین کلمه پشتش هزارتا حرف و منظور دیگه هست خاهر که نفهمیدی

2706