2737
2739
عنوان

مرد متاهلی که با زن سابقش رابطه داره 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1553 بازدید | 67 پست

میدونم چیزی که میگم برای بقیه شوکه کنندست اما من باشم صد در هزار جواب خیانتو با خیانت میدم درد خیانت با هیچی سبک نمیشه نه با فحش نه با قهر نه ....طرف فقط باید طعمشو بچشه ببینه خیانت دیدن چه مزه ایه 

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میدونم چیزی که میگم برای بقیه شوکه کنندست اما من باشم صد در هزار جواب خیانتو با خیانت میدم درد خیانت ...

قانون کثیف ما فوری خیانت زنو میپذیره ولی مال مردو میگه شاهد بیار چرا ادم بخاطر یه اشغال خودشو‌به‌لجن بکشه

یسوال بپرسم؟  هیچ وقت دلت برای شوهر سالق ات تنگ شده ایا؟

همسر سالق من مرد خوبیه و برادرانه دوسش دارم. با دعوا از هم جدا نشدیم. دلتنگش نمیشم ولی مثل یه خواهر نگران زندگیشم و براش دعای خیر میکنم همیشه. ولی خب تا به امروز حس عشق و علاقه زن و شوهری بهش نداشتم و ندارم 

2740
چجور چتی؟ منم متاهلم و با همسر سابقم در ارتباطم سر بچه و رابطه مون دوستانه و محترمانه هست‌. من ایراد ...

اگه زن داره... لطفا پیام نده بهش مگه اصطراری .شما ایرادی نمی بینی ولی اون زن می بینه

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است
اگه زن داره... لطفا پیام نده بهش مگه اصطراری .شما ایرادی نمی بینی ولی اون زن می بینه

نه زن نداره مدتی هست یه دوستدختر داره که اونم زن بسیار منطقی و آرومیه. پیام هامون معمولا در مورد بچه هست چیزی نیست که ایشون رو نگران و ناامن کنه‌. 

2706