2733
2734
عنوان

مرد متاهلی که با زن سابقش رابطه داره 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1553 بازدید | 67 پست
بله من خودم خیلی مشکل دارم وغیرقابل حله ولی به خاطربچه هام موندم ومیدونم کارم اشتباهه چون خودموندیده ...

. درسته خیلی ها می سوزن و میسازن چاره ای ندارن ولی خب مشکل درست نمیشه. ان شاءالله  مشکللتتون حل بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چراخواسته زنان محفوظ بمانن مگه مردخیانت نمیکنه؟

عزیزم این سوره ،سوره ی کنترل هست و یکی از برکات بی نظیر این سوره گفته میشه در کنار برکات دیگش😘

کنترل قوای جنسی و انحراف جنسی که البته باید هرروز یا هرشب به طور مداوم خونده بشه

شامل زِنا،چشم چرانی و....

که علاوه بر خود فرد، همسر و فرزندان و نسلی که ازاو در آینده هست از این لحاظ بیمه میشه یعنی زمانی که خانوم میخونه از نظر خیانت و پاکی نسلش خیالش راحته به خصوص تو این جامعه ی خراب😍😍😍

قشنگم این سوره معنی وتفسیرش عاااالیه

وبیشتر به زنان توصیه میشه خوندنش

ودرمورد حجاب و پاکدامنی و....هست

عزیزم تو جامعه امروز متأسفانه زناهم کم نمیارن تو کثافت کاری

مرد که تنها زنا نمیکنه❤️

وخانوما حفظ میشن هم خودشون از خیانت هم خیانت نمیبینن

ودچار انحراف نمیشن

ترجمه این عاااالیه ارزش داره نگاه کنین 

بعد میبینین چه گنجی داشتینو غافل بودین همون قران کریم 

که هرسورش گنجينه ی اسراره😍😍😍😍

یه چیزی  هم بهمون بگو مردها رو باهاش حفظ کنیم..

عزیزم این سوره ،سوره ی کنترل هست و یکی از برکات بی نظیر این سوره گفته میشه در کنار برکات دیگش😘

کنترل قوای جنسی و انحراف جنسی که البته باید هرروز یا هرشب به طور مداوم خونده بشه

شامل زِنا،چشم چرانی و....

که علاوه بر خود فرد، همسر و فرزندان و نسلی که ازاو در آینده هست از این لحاظ بیمه میشه یعنی زمانی که خانوم میخونه از نظر خیانت و پاکی نسلش خیالش راحته به خصوص تو این جامعه ی خراب😍😍😍

قشنگم این سوره معنی وتفسیرش عاااالیه

وبیشتر به زنان توصیه میشه خوندنش

ودرمورد حجاب و پاکدامنی و....هست

عزیزم تو جامعه امروز متأسفانه زناهم کم نمیارن تو کثافت کاری

مرد که تنها زنا نمیکنه❤️

وخانوما حفظ میشن هم خودشون از خیانت هم خیانت نمیبینن

ودچار انحراف نمیشن

ترجمه این عاااالیه ارزش داره نگاه کنین 

بعد میبینین چه گنجی داشتینو غافل بودین همون قران کریم 

که هرسورش گنجينه ی اسراره😍😍😍😍

2731
به نظرم بچه تواین روابط بهانه است اگه اینقدربراشون مهم بودمیتونستن مشکلشونوحل کنن وبه خاطربچه ادامه ...

واقعا حرف منطقی هست ..

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است
2740