2733
2734
عنوان

هفته نهم بارداری هستم بیایید با هم صحبت کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 39 پست
من از زایمان وحشت دارم از طرفی هم دلم میخواد طبیعی زایمان کنم

بشتر تحقیق کم و کلیپ های اینستا رو نگاه کن که زایمان فیزیولوژیک رو تبلیغ میکنن و ورزش ها رو انجام بده و پیاده روی زیاد انجام بده

اینجوری یه زایمان طبیعی عالی با کمترین درد و بدون برش و بخیه رو تجربه میکنی

از الان هم کلاس های آمادگی زایمان شهرتون رو پیدا کن و ثبت نام کن

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم انشالله بسلامتی . خداروشکر که باردار شدین. لطفا برای من هم دعا کنید باردار بشم. من 4 ماه پی ...

نه عزیزم اصلا نگران نباش تا یکسال اقدام کنی اگر حامله نشدی میگن باید حالا بری ببینی مشکل چیه تازه اونم خیلی نباید نگران باشی

من دفعه قبل هم ۴ ماه اقدام کردم تا شدم البته من ۵ساله ازدواج کردم و بچه نخواست شوهرم به همین خاطر دیر اقدام کردیم

ان شالله هرچه زودتر حامله میشی نگران نباش

سر سجاده ام برات دعا کردم

شما پرقدرت ادامه بدید حتما میشه😅💪🏻

فقط اینکه حواست باشه بعد از پریود هفته ای دو الی سه بار اقدام کنید روزای تخمک گذاری هم از دست نده 

توکل کن به خدا توصیه های مذهبی رو هم اجرا کن 

2731
بشتر تحقیق کم و کلیپ های اینستا رو نگاه کن که زایمان فیزیولوژیک رو تبلیغ میکنن و ورزش ها رو انجام بد ...

من سمت شرق تهرانم شما جایی رو سراغ دارید اینطرف؟

من سمت شرق تهرانم شما جایی رو سراغ دارید اینطرف؟

من تهران نیستم

من زایمانم سزارینه چون قبلی رو هم سزارین اورژانسی شدم

تو اینستا بگردی پیدا میکنی 

یه ماما همراه خوب از الان پیدا کن که روززایمانت کنارت باشه و با ماساژ ها و ورزش ها روند زایمان رو سریع تر کنه

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم اصلا نگران نباش تا یکسال اقدام کنی اگر حامله نشدی میگن باید حالا بری ببینی مشکل چیه تازه او ...

وای عزیزدلم چقدر دلگرم شدم با حرفات🥺

ممنونم ازت .انشالله نی نی سالم و صالح به دنیا بیاری 🤲

منم تقریبا‌6 ساله ازدواج کردم و خودمون نخواستیم اقدام نکردیم.

البته بخاطر مشکل ژنتیکی که توی فامیل داشتیم و ازدواجمون هم فامیلی بود آزمایش هول اگزوم دادیم که جوابش یکسال طول کشید تا اومد و متاسفانه یک ژن معیوب مشترک با همسرم دارم که همون ژن معیوب توی هربارداری احتمال 25درصد به جنین منتقل میشه و متاسفانه توی بارداری قبلی به جنین منتقل شد و من توی ماه چهارم بارداری مجبور شدم سقط کنم و از نظر روحی خیلی اذیت شدم و حتی هنوزم خوب نشدم و یادم میوفته جگرم آتیش میگیره.انشالله هیچ وقت غم نبینی و هیچ مادری داغ بچه نبینه به‌حق فاطمه زهرا.

الانم 4 ماهه از سقط میگذره . 

انشالله این ماه دوباره اقدام میکنم توکل برخدا

عزیزم لطفا دعا کن ایندفه خدا بهم بچه سالم بده، خیلی نگرانم.

ممنونم که با پیامت دلگرمم کردی عزیزم🙏🥺

2740
وای عزیزدلم چقدر دلگرم شدم با حرفات🥺 ممنونم ازت .انشالله نی نی سالم و صالح به دنیا بیاری 🤲 من ...

عزیزم سخت بهت گذشته حق داری منم وقتی سقط کردم خیلی حالم بد بود تصمیم گرفتم بهش فکر نکنم انگار نه انگار 

این آزمایشات غربالگری هم کلی استرس به آدم میده

با یه کارشناس طب اسلامی هم مشاوره بگیرید خوب بنظرم راهنمایی میکنن

نگران نباش الهی بحق دل شسته رباب هرچه زودتر بچه ات رو بغل بگیری

توکل بر خدا ان شالله مشکلی پیش نمیاد