2752
2734
عنوان

هفته نهم بارداری هستم بیایید با هم صحبت کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 39 پست
استراحت مطلقی؟منم کرج بودم مامانم شهرستان اما بخاطر تنها موندن شوهرم خونه خودم میموندم.غذا بیشتر حاض ...

علامت چی بود؟پسر شد

من علایمی ندارم دعا میکنم سالم باشه برام مهم نیس خدا بهم چی میده سالم باشه کافیه

منم هفته ۹ بارداری هستم ویار پدرم رو دراورده سه هفته اس یه وعده غذا نخوردم روزی در حد یه نعلبکی بر ...

من از زایمان وحشت دارم از طرفی هم دلم میخواد طبیعی زایمان کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه هفته اس اومدم خونه مادر شوهرم

یه خواهر شوهر دارم که سنش بالاس و ازدواج نکرده ده پانزده سالگی از من بزرگترها مهربونه ولی می‌دونم که حسوده نسبت به خواهران یعنی می‌ترسه بچه من بیشتر به طرف خواهرای من بره

امروز برگشت بهم گفت به نظرت خاله بهتره یا عمه!گفتم فرقی ندارد هر کدوم یه جور خوبن میگف به نظر من عمه بهتره خاله ظاهریه دوست داشتنش انقد بدم اومددد که نگو گفتم من که خودم خاله ام جونم برای بچه های خواهرم میره داداش ندارم که بدونم عمه بودن چه حسی داره 

میگف اگه داداش داشتی بچه اش رو بیشتر دوست داشتی گفتم بستگی به زنش داشت گفتم آدم اخلاق رو از مادر یاد میگیره مطمینا با خاله راحت تره ولی عمه هم دوست داشتنیه

مادر شوهرم یه دختر دیگه داره که با دامادش اختلاف دارن و رفت آمد ندارن با دخترش اینا هم از دخترای اون خواهرش هیچ دل خوشی ندارد

می‌گفت اگر شوهر خواهرت بد باشه آدم بچه اونو دوست نداره

من دیگه چیزی نگفتم

بعد اومدم فک کردم گفتم چه حرف مفتی بود به من زد من باید بهش میگفتم اصلا این حرفا چیه عمه خاله نداریم آدم باید احترام هردوشون رو داشته باشه حالا عمه یا خاله چه فرقی داره 

ناراحت شدم از حرفش

علامت چی بود؟پسر شد من علایمی ندارم دعا میکنم سالم باشه برام مهم نیس خدا بهم چی میده سالم باشه کافی ...

من دختر دارم علایمم ویار شدید .زشت شده بودم .شوری ترشی میخوردم.حس کردم برا تو پسره حس ششممو گفتم چون معمولا درس درمیاد حسم.اره مهم سلامتیشونه انشالا سالم بغل بگیری

2731
یه هفته اس اومدم خونه مادر شوهرم یه خواهر شوهر دارم که سنش بالاس و ازدواج نکرده ده پانزده سالگی از ...

ناراحت نشو اونم دلش شکسته هست دوس داشته جا تو باشه شوهر داشته باشه خونه جدا بچه داشته باشه .اگ یبار دیگ گف بگو اره دوس داشتم منم برادر زاده داشتم بچه برادر واقعا از گوشت خونه ادمه و فلان.بگو الان من میتونم راحت بچمو بهت بسپارم میدونم عین چشمت مراقب بچه داداشتی خیالم راحته و فلان .همه حسودی ت وجودشون هست

سلام عزیزم. شما بعد از سقط چقدر طول کشید تا دوباره باردار بشید؟ چندبار اقدام داشتید؟

من حدودا چهارماه بیشتر اصلا رابطه نداشتم چون یه دکتری که پیششون رفتم گفت باید یه مدت زمان بدی به خودت تا بدنت رفرش بشه البته طب سنتی هم مشاوره گرفتم اینطور گفتن 

از دکتر رضا نصر نمی‌دونم چقدر با ایشون اشناییت دارید هم پرسیدم گفتن اقدام کن اشکالی ندارد ولی خودم ترسیدم و صبر کردم

حدودا ۳ماه اقدام کردیم مرتبه اش رو نمی‌دونم😅 ولی یکبار که فک میکردم صپچد درد صد این ماه باردار میشم نشدم چون تو دوران طلایی اقدام کردیم و اینکه هر یه روز درمیون انجام دادیم ولی باردار نشدم اونماه

که دست آخر نمی‌دونم این ماه شاید یه بار مفید اقدام کردیم که خداروشکر موفق بود

من حدودا چهارماه بیشتر اصلا رابطه نداشتم چون یه دکتری که پیششون رفتم گفت باید یه مدت زمان بدی به خود ...

عزیزم انشالله بسلامتی .

خداروشکر که باردار شدین.

لطفا برای من هم دعا کنید باردار بشم.

من 4 ماه پیش مجبور شدم بخاطر مشکل ژنتیکی جنین توی 4 ماهگی سقط کنم.

بعد از سقط هم 3 ماه اقدام‌نکردم و خودمو تقویت کردم.

این ماه که ماه چهارم بود بعد از پریودم اقدام کردم ولی نشد. 

خیلی نگرانم.

سری قبل با اولین اقدام باردار شدم.

2706