2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ابدا قصد نصیحتت رو ندارم ولی به نظرم چند سال دیگه هم فکر کن چون منم که همسن تو بودم اسمای جور واجوری رو پسند میکردم ولی چند وقت بعد نظرم عوض میشد و از اون اسم متنفر میشدم... امیدوارم که از حرفام دلخور نشی عزیزم. 

ولی با این حال به نظرم اسم نیلای خیلی قشنگه. ❤️

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
ابدا قصد نصیحتت رو ندارم ولی به نظرم چند سال دیگه هم فکر کن چون منم که همسن تو بودم اسمای جور واجوری ...

نه خیلی ممنون بابت کمک کردنتون حقیقتا فرق نمیکنه چ اسمی باشه فقط میخام اسم الانم دیگه نباشه چون واقعا داره اذیتم میکنه

نه خیلی ممنون بابت کمک کردنتون حقیقتا فرق نمیکنه چ اسمی باشه فقط میخام اسم الانم دیگه نباشه چون ...

عزیزم همه ی اسما قشنگن. اگه همه اسمای دنیا امروزی و به قول بعضیا باکلاس بودن که دیگه دنیا دنیا نبود. میشد مثل رمان های دوران تینیجری که همه اسمشون آرتام و رها و... بود. دنیا با تفاوت هاش قشنگه و هرکی هم که باعث شده از اسمت خجالت بکشی قطعا از اینه که میخواد عقده هاشو یه جا خالی کنه... 

ببخشید طولانی شد. 😂❤️

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
عزیزم همه ی اسما قشنگن. اگه همه اسمای دنیا امروزی و به قول بعضیا باکلاس بودن که دیگه دنیا دنیا نبود. ...

❤️ خودم خوشم میاد از اسمم ولی تو مدرسه اونقد مسخره میکنن ادم نمیدونه چیکار کنه

2740
❤️ خودم خوشم میاد از اسمم ولی تو مدرسه اونقد مسخره میکنن ادم نمیدونه چیکار کنه

مهم خودتی که اسمتو دوست داری شک ندارم که اگه بهترین اسم دنیا رو هم بزاری باز یه انگلی پیدا میشه که اسمتو مسخره کنه و تا وقتی که خودت اسمتو دوست نداشته باشی مجبوری هزاران بار برای گرفتن تایید دیگران اسمتو عوض کنی. ❤️