2733
2739
عنوان

هرکی بیداره بیاد

94 بازدید | 9 پست

یه حس خیلی بدی دارم، سنم که کمتر بود مثلا دوسال پیش اینا یه کسی بهم ابراز علاقع میکرد تا همین چند ماه پیش ولی قبولش نکردم چون از هیکلش خیلی خوشم نمیومد اما واقعی دوسم داشت قبولش نکردم گفتم سنم کمه سنم بره بالا موقعیتای بهتر هست الان ک ۲۲ سالم شده فوبیای اینو گرفتم ک نکنه باید تو سن کم کسی رو برای خودم پیدا میکردم؟ چرا تو فضای مجای اینقد میگن تو سن کم ادما عاشق میشنو فلان🥲 بنظرتون این حس و ترسم درسته؟ اگ درسته من برگردم به همون یارو تا دیر نشده🤣 جدیی با تجربه ها راهنماییم کنید

ن بابااا مگه چندسالته تو

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛

وا هنوز دهنت بو شیر میده این کارا چیه 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه چه ربطی داره یکی میبینی تو ۳۵ سالگی با عشق ازدواج میکنه و خوشبخته یکی تو ۱۸ سالگی جدا میشه و شکست میخوره درکل به نظر من عشق زندگی خودش میاد درست موقعی که دنبالش نمیگردی اونوقت خودت میفهمی و به خودت میخندی که فک میکردی کیسای قبلی دوستت داشتن

2740
چقد قشنگ بود حرفت امیدوارم واقعا همینطور اتفاق بیفته

اینو از منی داشته باش که دقیقا حس تورو داشتم تو ۲۰ سالگی یکی یکی موردامو رد کردم بعد دیگه بیخیال شدم خودش اومد الان دخترمون تو بغلم خوابه😍انقدررررر این حس خوبه گاهی به روزای گذشتم میخندم به حماقتم که فک میکردم دیگه کسی نیست و انقدر دنبالش بودم 

خودش میاد انقدر خوشگل میاد زندگیتو رنگی میکنه که توام مث من میخندی به این روزات نگران نباش

اینو از منی داشته باش که دقیقا حس تورو داشتم تو ۲۰ سالگی یکی یکی موردامو رد کردم بعد دیگه بیخیال شدم ...

ای جانم خدا دخترتو برات حفظ کنه و رابطتون پایدار باشه عزیزم مرسی که حستو گفتی❤️