2737
2739
عنوان

بیاین فقط ارومم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 21 پست
نمیگم ارزش داره ولی ادم دلش میگیره

منم دلم تنگ میشه برای جمع های خانوادگی که قبلا تجربه ش کردم . برای همین گفتم میفمم چی میگی و احساس دلتنگیتو درک میکنم

ولی هروقت منطقی فکر میکنم چه آدمای بی ارزشی دورم بودن وچقدر بهم لطمه زدن خداروشکر میکنم فرسنگ ها ازشون دورم .

#پروازی ام_ زنده باد کاپیتان و بچه ها😇

[QUOTE=335814756]😑😑😑خب با این طرز برخورد نباید توقعی داشته باشی وقتی میشوریشون توقعداری کوه رفتن هم خبرت کنن؟ 😅 ...[/QUOTE

خب مابا یه خانواده حرف نمیزنیم

با بقیه عمه وعموها اوکیم

بقیه هم گردن خوردشون هی با اونا میرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دلم تنگ میشه برای جمع های خانوادگی که قبلا تجربه ش کردم . برای همین گفتم میفمم چی میگی و احساس د ...

خوشبحالت

من اونایی ک بهم حرف زدنو نمیبخشم هیچ وقت

بقبه ک اوکین وبااونا میرن اعصابمو خورو میکنه ن ی بار بلکه ۱۰بتر بااونا میرن

[QUOTE=335814756]😑😑😑خب با این طرز برخورد نباید توقعی داشته باشی وقتی میشوریشون توقعداری کوه رفتن ...

😅😅😅لابد می بینن شما باشین هی بینتون جنگ و دعوا هس کلا همه چیز رو کنسل کرذن

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
2731
خوشبحالت من اونایی ک بهم حرف زدنو نمیبخشم هیچ وقت بقبه ک اوکین وبااونا میرن اعصابمو خورو میکنه ن ی ...

منم نبخشیدم عزیزم. اصلا اهل وانمود کردن نیستم که بگم بخشیدم و فلان.

هیچوقت حرفهایی که به ناحق به من زدن رو فراموش نمیکنم.

الانم خودمو درگیر درس و دانشگاه کردم و ازشون فاصله گرفتم و خوشحالم که اون آدمای سمی و بی همه چیز در زندگیم جایی ندارند

#پروازی ام_ زنده باد کاپیتان و بچه ها😇