2737
2739
عنوان

دارم از شوهرم جدا میشم میخواد جرم کیفری و بی دینی بهم بچسبونه

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 34 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
چرا میخواد بترسونه بنظرت بلای سگ سرم آورده تا الان بهم؟یا بهم پشت گوشی میگه تو ب قرآن اعتقادی نداری ...

من آقا هستم.

ببین فقط بهش پیام و پیامک نده هیچ چی رو هم از اون امضا نکن .بقیه حرفاش چرت و پرتی.

شنود و ضبط مکالمه جرم داره،ولی شما هیچی بهش نگو.آستانه تحملت رو ببر بالا یا به کسی وکالت بده که حرفاتو بهش بزنم. میخواد خسته ت کنه.صبرتو لگدمال کنه.فقط و فقط از خونه نرو.اگه بگه برو بیرون،شاهد بگیر که بیرون کرده.چون اینجور می‌تونه ادعای عدم تمکین کنه.

گرچه قانون در این مواقع خیلی طرف خانماس اما شما سعی کن کار به دادگاه نکشه.

نگران نباش.

پسر

تا ۱۵ سالگی طبق قانون با پدرشه بعدشم خودش تصمیم میگیره با کی باشه 

اگه ریپلایی میزنم نظرمو میگم ، اگرم ریپلایی نمیکنم یعنی در حدی نیستی که جوابتو بدم ، پس خودتو خسته نکن 😂
چرا میخواد بترسونه بنظرت بلای سگ سرم آورده تا الان بهم؟یا بهم پشت گوشی میگه تو ب قرآن اعتقادی نداری ...

من آقا هستم.

ببین فقط بهش پیام و پیامک نده چون قابل پیگیریه.

هیچ چی رو هم از اون امضا نکن .بقیه حرفاش چرت و پرته.

شنود و ضبط مکالمه جرم داره،ولی شما هیچی بهش نگو.آستانه تحملت رو ببر بالا یا به کسی وکالت بده که حرفاتو بهش بزنم. میخواد خسته ت کنه.صبرتو لگدمال کنه.فقط و فقط از خونه نرو.اگه بگه برو بیرون،شاهد بگیر که بیرون کرده.چون اینجور می‌تونه ادعای عدم تمکین کنه.

گرچه قانون در این مواقع خیلی طرف خانماس اما شما سعی کن کار به دادگاه نکشه.

نگران نباش

من آقا هستم. ببین فقط بهش پیام و پیامک نده هیچ چی رو هم از اون امضا نکن .بقیه حرفاش چرت و پرتی. شن ...

پیامک بهش زیاد دادم ولی توش فحش و اینا نبوده 

زیاد که خوب باشی باید بعدش ثابت کنی خر نیستی  
من آقا هستم. ببین فقط بهش پیام و پیامک نده چون قابل پیگیریه.  هیچ چی رو هم از اون امضا نکن .ب ...

من مهریه م رو گرفتم کار داره تموم میشه تقریبا ۶ ماه دیگه

من آقا هستم. ببین فقط بهش پیام و پیامک نده چون قابل پیگیریه.  هیچ چی رو هم از اون امضا نکن .ب ...

صدامو خیلی ضبط کرده واقعا ضبط صدا جرم داره؟

2706