2733
2739
عنوان

ترک نوزاد۸ماهه از گهواره سنتی

50 بازدید | 9 پست

دخترم بخاطر کولیک شدیدی که داشت مجبورشدیم  نَنی(نَنو) قدیمی ها رو ببندیم...

و الان رفته تو ۸ماه و خطرناک شده واسش و میخواد چپ بشه...

ولی بهیییییچ وجه جز تو ننی و صدای سشوار خوابش‌نمیبره

رو‌پاهام بزارمش

بغلش کنم راهش ببرم

همش گریه میکنه و نمیخوابه بجز تو‌ننی رفتن...

چیکار کنم‌چطوری ترک عادتش بدم ؟

کسی تجربه ای داره دراین زمینه

کم کم عادتش بدید رو پا بخوابه

رو پا از همه راحت تره 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره داداشم خودش میومد پایین ارتفاعو کم کن دوروبرش بالشت بزار 

رو پا عادت نده خودت خسته میشی

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...            (کاربری دست دو نفره)   https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..
2728

رو پا که بدتره من دیدم بچه پنج ساله هم گذاشتن رو پا زانوی آدم داغون میشه... من پسرم با شیر میخوابید وقتی از شیر گرفتم میذاشتم تو تاب ازین تاب ریلکسیا گرفتم تو چهارچوب در گذاشتیم... الانم یا اونجا می‌خوابه بعد میذارم زمین یا تو بغلم میگیرم میشینم تا خوابش ببره یا کنارش دراز میکشم میخوابه

اره داداشم خودش میومد پایین ارتفاعو کم کن دوروبرش بالشت بزار  رو پا عادت نده خودت خسته میشی

اخه نمیشه هیحا برم حتی خونه مامانم.باید هرجا میرم حتما همونجوری بخوابه وگرنه اینقدددددر گرسه میکنه تابرگردیم خونه

رو پا که بدتره من دیدم بچه پنج ساله هم گذاشتن رو پا زانوی آدم داغون میشه... من پسرم با شیر میخوابید ...

اون تاب هارو میشه جاهای دیگم برد؟ راحت نصبه؟ مشکل من بیشتراینه که نمیشه گهوارشو جایی ببرم.چون تو دیوار نصبه....مث قدیما

2738
اخه نمیشه هیحا برم حتی خونه مامانم.باید هرجا میرم حتما همونجوری بخوابه وگرنه اینقدددددر گرسه میکنه ت ...

عاخخخخخخخخخ چ نی نی ایه این بشر

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...            (کاربری دست دو نفره)   https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..
اون تاب هارو میشه جاهای دیگم برد؟ راحت نصبه؟ مشکل من بیشتراینه که نمیشه گهوارشو جایی ببرم.چون تو دیو ...

اره میشه میله بارفیکس و تابو برمیداری تو یه چهارچوب دیگه نصب میکنی ولی من مسافرتم رفتم نبردم خسته میشد تو بغلم خوابوندم یا کنارش دراز کشیدم تا خوابید