2733
2739
عنوان

گفت قصدش ازدواجه

130 بازدید | 12 پست

پدرمادرش منو دیدن بارها اذیتم کرد بخشیدمش ولی دید احمق نیستم مهریه اسکه و جهاز کامل با من و بیاد تو خونه ارثم مجانی زندگی کنه رو قبول نکردم سر ی بحث الکی قهر کرده دیروزم گفت گوشیمو فروختم گوشی ندارم منو بلاتکلیف گذاشته تو این ۷ماه دوتا خواستگار بخاطرش از دست دادم 

ادعای عاشقی کرد بعد فهمیدم فقط میخاسته مزه رابطه با مطلقه رو بچشه ک خداروشکر نذاشتم وگرن الان خ داغون میشدم 

پس واس این بود ک گهگداری حرف از زنهای پولی میزد ک چقدر گرون میگیرن یا حال کامل و اساسی نمیدن و تایم کوتاهن 

بعدم میگفت رفیقم رفته واسمون تعریف کرده احتمالا خودش نرفته چون خ حسابگر و پول دوسته

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردا خیلی کثیفن خیلی کثیف بخاطر رابطه  چه دروغ هایی که نمیگن. 

کاشکی عقلشون بر حس شهوانیتشون غلبه میکرد 

عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت
2728
دلم ازدواج و بچه میخاست💔

عزیزم. منم  مثل شما ولی فا این مردا ازدواج بچه نمیشه. 

عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت
2740
یه بار کامل توضیح بده

۷ماهه با هم اشنا شدیم بعد ۱ماه پیشنهاد ازدواج داد چون بااینک مطلقه بودم دفعه اولم بود با کسی دوست شدم خودشم فهمید وانمود میکرد دوستم داره مجرده ازدواج قبلی نداشته گل میخرید کادو 

چنبار اذیت کرد زود بخشیدمش الان یبار بحثمون بالا گرفت لج کرد قهر پریروز اشتی کردیم باز شبش گفت گوشیمو فروختم دیگ گوشی ندارم 

مگ میشه کسی ک جونش ب گوشیش وصل بود 

حالا چرا از چشمش افتادم؟چون تمام این مدت داشته دروغ میگفت منو واس ازدواج میخاد چون دخترا از جلو محدودیت دارن این از جلو مجانی میخاسته چون بارها از دهنش پرید ک قیمت زنهای خیابون یکساعت فلانقدره رفیقش رفته ۱تومن داده دوتا بادیگارد بودن دوتا زنه بالاسرشون تا رفیقش ارضا شده بیرونش کردن همچین چیزایی واسم تعریف میکرده همش درباره قیمت و محل زنهای خیابون و پولی 

یبارم از دهنش پرید ک‌من قبل دوستی حس کرده کرده بودم تو مطلقه ای 

اونروز اخری هم ک دعوامون شد چون رفتم مغازشون هی شوخیای جنسی کرد عصبی شدم بعد جلو ی خانمه هی حرف پول زد فلانقدر بهم بدهکاری درحالیک پول وام ازم ۴میلیون گرفت ب اسم خودش ثبت نام کرد هی گفت ۷تومن بدهکاری بهم انقد تکرار کرد ک اون خانمه برگشت بهم خیره شد گفتم اگ وامو نخام منم ک ۲ تومن ازت طلبکار میشم البته اشتباه کردم اون خانمه رفت بعد گفتم سرهمین دعوامون شد ک چرا جلو ز غریبه هی شمارش بدهی منو کردی گفت دلم خاست دوست داشتم برو بیرون منم رفتم کات کردیم دیگ 

الان وامم هیچ شده من ۲ازش طلبکارم اگرم بخاد واممو بهم بده باید ۷بهش بدم ولی قهر کرده منم پیام دادم اون ۲ارزونیت جای گلهایی ک خریدی و سهم شامی ک خوردم 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه