2733
2739
از کجا گرفتی

عطاری

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم وزن نکردم که یکی دوهفته است میخورم تو شیر بدمزه میشه بینیمو میگیرم میخورم 

من جوانه رو  با شیر و ماست امتحان کردم افتضاااحه.‌فقط  با آب میوه بهتر بود  

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2731
اگه تاثیر داشته باشه ارزشش و داره

اره فکر کنم قیمت زیادی هم نداره 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
من جوانه رو  با شیر و ماست امتحان کردم افتضاااحه.‌فقط  با آب میوه بهتر بود  

اره با شیر مزخرفه بینیمو میگیرم یهو میخورم 

2738
راستش من خودم نمیخوام خیلی تپل شم ...ولی الان بیش ذز حد لاغرم و همه مشکلاتی که شما برا تپلی گفتی و ل ...

وای نه کجا لاغری مشکله

من دخترم ۱۸سالشه ولاغر اندام هرکی بهش میگه تپل تر شو باهاش برخورد میکنم لاغرا میتونن خوشکلترین لباسای مجلسی رو بپوشن

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
من  قرص اپل میخورم شب تا صب هم دویه بار بیدار میشم برای خوردن اونم با ی بار مصرف در روز سر۱۰ ر ...

متاسفانه مبگن عوارضش پوکز استخوانه 

چند روز اول بی حال میشه ادم و بدن درد تا عادت کنی

ولی من خیته بودم از لاغری

شاید ب من بسازه🥺

هیچ تغییریم نکردم نکه بگم ژنیتیکی چاق نمیشم اتقافا مجردیم ۶۴کیلو بودم باقد ۱۶۸بعدازازدواجم شدم ۴۹ ازاون خوردم بی تاثیربود

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
😅😅الان دقیق نمیدونم چون باردارم وزنم ۹۰ ولی قبلش ۱۶۸قدم وزنم ۷۵

عزیزم منم آخر بارداریم ۹۴ کیلو شدم 

الان ۴ ماهه زایمان کردم باوزن ۸۰🥴🥴🥴🥴

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

فقط غذا های مقوی با نون بخور 

قرص ویتامین آهن و زینک پلاس بخور 

من فروفورت انرژی میخورم روزانه 

همه ویتامینا رو داره 

در کنار غذای مقوی 

جوشان ویتامین  C هم بخورین 

ولی هیچی مث غذای زیاد خوردن با نون نمیشه

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
وای نه کجا لاغری مشکله من دخترم ۱۸سالشه ولاغر اندام هرکی بهش میگه تپل تر شو باهاش برخورد میکنم لاغر ...

فک میکنی الان من  مانتو تن مانکن ک کمترین یایزم بود رو باید تنگ کنم باز تا سایزم بشه

هر چیزی ب اندازا خوبه تو پر خوبه ن لاغر ن چاق

2706