2737
2739
عنوان

چهارماهه نرفتم ارایشگاه میگه پول ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 37 پست

خودتو بزن به بیماری مجبور بشه چند برابر پول سونو و دکتر زنان بده. 

الانم زنگ بزن بگو حالم خیلی بده تو مطب هم بگو بهم فشار عصبی وارد شد

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتو بزن به بیماری مجبور بشه چند برابر پول سونو و دکتر زنان بده.  الانم زنگ بزن بگو حالم خیلی ...

نمیتونم...شهرستانم ... واسه دکتر دو سه ساعت راهه میدونه نمیتونم برم

مربی شنا✌✌یه آدم موفق
2728
بارداری. برات خوب نیس ناراحتی کوچولوتم میفهمه بی خیال حتماخیلی ضروری بوده ک داده باهاش آروم ومنطقی ص ...

خودشم میدونه من خیلی راه میام ...به خدا اگه ی روز رفتیم بیرون مامانش باهامون قهره دیگع قیافه میگیره برام یا یه روز نرم خونشون حتما ی متلکی باید بگه 

ولی از این زورم میگه ک یواشکی پول بده بهش میدونمم واسه چی داده بهش ....هر موقع پولی هم بده بهش نه نمیارم چون میدونم چ من بگم ندع چ بگم بده بهش اون کار خودش میکنه ....ولی از اینکه من هیچ ارزشی ندارم ناراحتم

مربی شنا✌✌یه آدم موفق

عزیزم احتمالا شما هم مثل من برا خودتون خرج نکردید تا براش عادی شده الان که بگید فلان چیز میخوام سختشه بهت پول بده بری برا خودت خرید کنی ،بهش بگو پول بده میخوام برم برا خونه خرید کنم بعدش برو آرایشگاه و برا خودت خرید کن

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭
2738
دید ناراحتم گفت کارتم میدمت برو گفتم لازم نکرده بخواد با گریه کردن من راضی بشه کارتش بده ب من؟  ...

کارتشو بگیر برو دم عابر هرچقد دوست  داری کارت بکارت کن تا دلت خنک شه 😄

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅
کارتشو بگیر برو دم عابر هرچقد دوست  داری کارت بکارت کن تا دلت خنک شه 😄

اون هم زرنگتر از منو تو هست

تو کارتاش بیشتر از 300نمیذاره همش میریزه تو ی حساب دیگه ک نشه راحت برداشت کرد

مربی شنا✌✌یه آدم موفق
خودشم میدونه من خیلی راه میام ...به خدا اگه ی روز رفتیم بیرون مامانش باهامون قهره دیگع قیافه میگیره ...

ببین منم زنم کاملا درکت میکنم حتی اگه شرایط تورونداشته باشم ولی خب زندگیه هممون پرازچالشه.توبایداول ب خودت بعدب بچه فکرکنی شایدبعدا همه چی درست شد خداروچه دیدی پس بذار ازدوران حاملگیت خاطره ی خوش توذهنت بمونه همه رو بذار واسه بعدا