2737
2734
عنوان

دانشجو معلما چقدر حقوق واستون ریختن😐😲

| مشاهده متن کامل بحث + 11681 بازدید | 219 پست
معلم ریاضیمون چند بار دستش و یبار کمرشو عمل کرد  به طوری که از معلم ریاصی شد معلم هویت اجتماعی

عزیزم منم دبیرستان ریاضی خوندم خب اون انقد خونده بوده که از  ناچار معلم شده وگرنه کسی که ریاضی بخونه خیلی کم پیش مباد هدفش معلمی باشه من نگفتم سخت نیست ب هیج وجه ولی در کنار شغلای دیگه واقعان سخت نیس بخدا خونه داری از معلمی سخت تره 

دیگ تعطیل نیست مجازییییییییی

والاااااااا

تازه دانش اموزا تا ۲۸ اسفند نرفتن مدرسه ولی معلم بیچاره رفت

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید خودت معلم باشی ببینی با این والدین گرگ سخته یا اسونه

ازون لحاظ که والدین میان دعوا بله وگرنه تایم کاری معلمی و تعطیلی هاشون بهتر از مشاغل دیگه است. هزینه دانشگاه هم رایگان میفته که برای رشتتهوهای دیگه اینطور نیست. در عوض حقوق معلمی خیلی خیلی پایینه نسبت به شغل های دیگه و رفاهیات ندارن.

منی که با رتبه هزار نتونستم فرهنگیان برم چی بگم  چون اون سال داشتن تربیت معلم و تبدیل به فرهنگ ...

دقیقا 

واقعا ظلم بزرگی‌در حق ما کنکوری های ۸۸و۸۹ شد 

بااون جمعیت کذایی کنمور دهنده و ظرفیتهای پایین 

من خودم ۸۹ پزشکی قبول شدم و الان پزشکم ولی هیچ وقت درک نکردم چرا دانشجو معلم باید از اول حقوق داشته باشه و دانشجوی پزشکی بدبخت باید ۷سال فقط جون بکنه آخرشم برسیم به وضعیتی که الان هستیم بدون هیچ امید و پشتوانه ای

اگه اون زمان تربیت معلم دانشجو میگرفت و عقل الان رو داشتم حتما میرفتم هم‌ن تربیت معلم - نه مسئولیت خاصی داره نه استرسی 

تازه ۶ماه در سال رو هم بیکاری

حقوق معلم تقریبا ۱۰سال سابقه الان از من پزشک هم بالاتره

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
2728
والاااااااا تازه دانش اموزا تا ۲۸ اسفند نرفتن مدرسه ولی معلم بیچاره رفت

مگه بقیه کارمندا نرفتن؟؟؟

بین کارمندای دپلت فقط معلم ها بیچاره هستن!!؟؟

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
دختر همکارم ۶ ساله ناخن کاره  قسم خورد ماهی ۵ تومن در نمیاره اونا که اینجورین مشتری خودشون رو ...

میگفت من حداقل در روز ۳ تا مشتری دارم

سه تا ۵۰۰ تومن میشه ۱ونیم

۱ونیم در ۳۰ میشه ۴۵ میلیون

🤣🤣حتی نمیدونی منظورم از تعهد خارج رفتن نیس پس تویی ک بخاطر نبود شغل میخوای معلم بشی، لطفا د ...

میدونم تعهد چیه. منظورم اینه ما هم برا کار جای دیگه که نمیتونیم بریم حاضریم صد جا تعهد بدیم که تا آخر عمرمون معلم میمونیم توی هر شهر و روستایی که بخوایین ، هر چقد سفته و...که نیاز باشه هم میدیم. 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
عزیزم من نمیگم معلمی سخت نیست ولی اونقدرا هم دشوار نیست که من جاریم دانشجوی فرهنگیان معلم ادبیاته من ...

اون جاری بدبختی ک تا سه شنبه کلاس داره خب کل روزش پره عزیزم

منم شنبه میرم سه شنبه میام وای هر روز از ۸ صبح تا ۶ عصر کلاس دارم

چرا فکر میکنی فقط رشته شماها سخته؟ چرا فک میکنی ما درس نخوندیم تو کنکور؟ من خودم روزانه کمِ کم ۱۰ ساعت میخوندم

2740
باید خودت معلم باشی ببینی با این والدین گرگ سخته یا اسونه

والدین گرگن بعضی معلما اینقد عقده  ای هستن اگه یه اعتراض کوچولو کردی تا آخر سال با بچه لج میشن رو پرو فالشونم عکس شهدا میذارن  معلمم هست از جونو  ودل مایع می‌ذاره البته  اینا انگشت شمارن 

خودم یه کلاس اولی ویژه هفتمی دارم  از نزدیک فرق معلم تا معلم میبینم 

کاش به جای تعهد یه تست روانشناسی میگرفتن از تون

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
والا تا جایی که من میدونم دانشگاه فرهنگیان فورجه میده و امتحاناشم یا یه روز درمیون یدونس یا روزی یدو ...

کجا فرجه میده؟؟؟؟ دانشگاه فرهنگیان میگه تا اخرین هفته باید بیاین و اگ نیاین تهدید ب کسر حقوق میکنه و میگه برای اون بیچاره ای هم ک اومد تو محضر واستون تعهد داد بد میشه

عزیزم منم دبیرستان ریاضی خوندم خب اون انقد خونده بوده که از  ناچار معلم شده وگرنه کسی که ریاضی ...

😐

اونوقت ما معلما خونه دار نیستیم؟

والا همه خانومای شاغل هم شاغلن، هم خانه دار

اره همون بخدا دانشجوی برنامه نویسی نرم افزارم ترمی 12تومن پول خوابگاه میدم ماهی 3 تومنم پول کرایه می ...

حالا من نمیدونم حقوقی که معلما میگیرن چه ربطی به این پولی داره که دانشجوهای فرهنگیان میگیرن ، همشون ریختم سرم چرت گفتن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
میگفت من حداقل در روز ۳ تا مشتری دارم سه تا ۵۰۰ تومن میشه ۱ونیم ۱ونیم در ۳۰ میشه ۴۵ میلیون

همش که سود نیست مواد داره هزینه. صندلی و.... هم هست 

ولی اون مشتری خودشو داشته 

الان همه شدن ناخن کار 

کلا میدونی کارمندی برا شهرای کوچک خوبه که کار دیگه ای نمیشه کرد وگرنه تو شهربزرگ اگه هر کاری داشته باشی حداقل روزی یه تومن سود داره