2737
2734
عنوان

دانشجو معلما چقدر حقوق واستون ریختن😐😲

| مشاهده متن کامل بحث + 11910 بازدید | 219 پست

کاش اینجا اصلا کسی راجع به معلمی تاپیک نزنه...نمیدونم چرا انقدر گارد دارین نسبت به این قشر....البته هب طبیعیه نصف افراد ک اینجا خودشونو پاره کردن ازمون استخدامی قبول بشن و از سوزش هیت میدن‌...نصف دیگه هم حتی در حد شرکت در ازمون استخدامی هم نیستن و باز دهنشون بازه...همینا هم اولیای همون بچه های توی مدرسه ان ک ذره ای احترام برای دبیرا قایل نیستن میان مدرسه ارث باباشونو میخوان...اینجا بجز خوهر شوهر و مارشوهر و جاری چیزی نگین ظرفیتش نیست

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...
ازون لحاظ که والدین میان دعوا بله وگرنه تایم کاری معلمی و تعطیلی هاشون بهتر از مشاغل دیگه است. هزینه ...

بخدا اون تعطیلاتی ک شما میگین واسه معلم بیچاره نیس، واسه دانش اموزه

چرا؟ چون تو اسفند ک برف اومد همه مدارس تعطیل بودن جز دانشگاه ها

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش اینجا اصلا کسی راجع به معلمی تاپیک نزنه...نمیدونم چرا انقدر گارد دارین نسبت به این قشر....البته ...

تو چی میگی نخود آش!

مگه دانشجویی؟

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

نمیدونم واقعا چی بگم با این وضع کشور

از یه طرف دلم برا معلما میسوزه که انقدررر حقوقشون کمه و باید زحمت بکشن

و از یه طرفم دلم برا دانشجوهای دیگه میسوزه که همینم نمیگیرن هم باید درس بخونن هم کار کنن

🦦
2731
دقیقا  واقعا ظلم بزرگی‌در حق ما کنکوری های ۸۸و۸۹ شد  بااون جمعیت کذایی کنمور دهنده و ظرف ...

مسئولیت و استرس نداره؟ یادم نیس فامیلش چی بود ک بهت بگم سرچ بزنی ولی اسمش محدثه بود، محدثه خانم ب خاطر استرسی که والدین و .... بهش وارد کردن سر کلاس سکته میکنه و میمیره

فعلا که همه جر میدن خودشون رو برا پزشکی

والا متقاضی فرهنگیانم زیاده فقط ۶۰۰ هزار نفر کنکورشو ثبت نام کردن

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
مگه بقیه کارمندا نرفتن؟؟؟ بین کارمندای دپلت فقط معلم ها بیچاره هستن!!؟؟

من دارم با دانش اموزها مقایسه میکنم

همون مادری ک الان واسه من سینه جر میده و گارد گرفته بچشو ن تو الودگی هوا میفرسته مدرسه، ن تو تابستون ن توی برف و سرما ن اخر اسفند. 

2740
مگه بقیه کارمندا نرفتن؟؟؟ بین کارمندای دپلت فقط معلم ها بیچاره هستن!!؟؟

موندم اگر تا ۲۸ اسفند بدبختیه منی ک تو عید ی روز درمیون شیفت ۲۴ وایمیسادم دقیقا چی محسوب میشم😂😂

میدونم تعهد چیه. منظورم اینه ما هم برا کار جای دیگه که نمیتونیم بریم حاضریم صد جا تعهد بدیم که تا آخ ...

برو تعهد بده خو😂

کاش اینجا اصلا کسی راجع به معلمی تاپیک نزنه...نمیدونم چرا انقدر گارد دارین نسبت به این قشر....البته ...

در ضمن من جاییم نسوخته، اون مغز توعه که ایراد داره. 

این کار تبعیضه، اینکه برا دبیری یه سریا رو بورس میکنن و از همون زمان دانشجویی حقوق میدن بهشون و میره جزو سابقشون و در آخر بدون هیچ آزمونی میگن برو بشین پشت میز تدریس کن تبعیضه.طرف دیگه خیالش راحته که شغلش آمادس خیلیم به خودش فشار نمیاره. 

حالا یه نفر علامه و...درس خونده خودشو کور کرده هیییچ

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
والدین گرگن بعضی معلما اینقد عقده  ای هستن اگه یه اعتراض کوچولو کردی تا آخر سال با بچه لج میشن ...

تست روانشناسی هم میگیرن😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒

2706