2733
2739
عنوان

من خیلییی عذاب وجدان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 40 پست

زیاد به گذشته فکر می‌کنی اور ثینک داری 

فکراتو تو کاغذ بنویس سریع وپارش کن به خدا بگو خدایا من بخشیدم توهم کمکم کنو منو ببخش وموفقم کن 

نمازتو هم با علاقه بخون نفس عمیق بکششسش 8ثانیه نگه دار ورها کن 

وبگو فقط به امید تو ای خدای مهربان 

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم جوری خودتو تو درس غرق کن که وقت نداشته باشی ذره‌ای منفی فکر کنی این دوماه وقت طلایی توئه باید قوی باشی میخواستم بگم غذاهای با طبع سرد بخور ولی بیحال میشی و مغزت سرد میشه بهتره زود شام بخوری و نوشیدنی‌های کافئین دار رو حذف کنی در روز ورزشی که حسابی خستت کنه انجام بده و قبل خواب کتابهای درسی رو مرور صفحه‌ای کن که چشمات خسته بشن و راحت‌تر خوابت ببره قبل خواب تسبیحات حضرت زهرا رو بگو تا آروم بخوابی

یه دانش اموز داشتیم تو مدرسه اصلا حال خوبی نداشت اینقدم مشاوره براش اوردن یکی میگفت باباش معتاده یکی ...

حال سه سال پیشم وابسته به پسری نبود اما درد و دل الانم چرا 

من تازه سال پیش با ی پسر تو زندگیم اشنا شدم اون افسردگی قبل رو مقصر دونستن خودمه بابت اتفاق افتادنش 

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
2731

عزیزم خب از همون اول بگو کات کردی . اول اینکه منم برادرم بخاطر درس و تمرکز قرص میخوره و هیچ عوارضی نداره .و حالش واقعا بهتر سده . بعصی وقتا لازمه که قرص بخوری تا از افکار مزاحم راحت بشس .بعدش چرا انقدر همه جیو سخت کردی . من الان 27 سالمه و بخام بهت یه نصیحتی بکنم اینه که امسال هرچی قبول شدی برو . استرس پشت کنکور بودن واقعا بده . و این که از همه مهم تر حال روحیته . هیچ چیزی تو این دنیا ارزش اینو نداره که ارامش رو از خودت بگیری .

حیفه  سعی کن کنکورتو خوب بدی   تا زمان کنکور هم ساعت خوابتو کم کم تنظیم کن درمورد ...

بهترین حالت همین بود خداروشکر ک تموم شد 

اما راجع ب کنکورم نمیدونم چی باید بگم بهترین دانش اموز مدرسه بهترین مدارس عدل همین امسال ک باید بخونه نمی‌خونه :) 

زیاد به گذشته فکر می‌کنی اور ثینک داری  فکراتو تو کاغذ بنویس سریع وپارش کن به خدا بگو خدایا من ...

ارتینک دارم؟ من خودم اورتینکم:) تنها چیزی ک تو این مدت بهم میگفتن این بود ک رضوان دست از قضاوت و سرزنش خودت دست از افکاری ک میدونی هیچوقت اتفاق نمیفته دست از بی اعتمادی و این دایره و حصاری ک دور خودت کشیدی بردار:) 

این جمله رو هیچوقت یادم نمیره ک کی بهم گفت

عزیزم جوری خودتو تو درس غرق کن که وقت نداشته باشی ذره‌ای منفی فکر کنی این دوماه وقت طلایی توئه باید ...

برعکس این مدت اخیر خودارضاییامم بیشتر از حد عادی شده 

کلافه شدم از خودم 

کلافههههه 

اگ جا داشت و جرات داشتم ی دیقه خودمو زنده نمیذاشتم خودمو تیک تیک میکردم ک با وجود لطف خدا چطوری روم میشه اینقدر وقیح باشم

2740
عزیزم خب از همون اول بگو کات کردی . اول اینکه منم برادرم بخاطر درس و تمرکز قرص میخوره و هیچ عوارضی ن ...

ایشون کل این مدت رو گفتن من تازه سال پیش با ی پسروارد رابطه شدم وگرنه قبلش با صمیمی ترین دوستامم حرف نمیزدم خودمو میگرفتم میزدم 

من ک میدونم من معروفم ب داروخونه خونه هرکی هر دارویی مبخواد من دارم تو بساطم مثه نقل و نباتم میخورم 

ولی من الان یک فشار دو فشار نیست مادرم هروقت دلش پر شد گفت تو هیچی نشدی چ همه برات خرج کردم هیچی نشدی 

نمیدونم چ حکمتی بود ک من حتی روز قبل کنکورم ارزوی مرگ داشتم و مامانم میگفت کنکورتو بده بعد بمیر:))))

بذا یه خاطره برات بگم از اراده قوی خودم البته من همسن شما نبودم خیلی بزرگتر بودم اما بایکی دراتباط بودم اون بی مهری میکرد منم کات کردم همون موقع یه ازمون استخدامی بود منم تمام تمرکزمو گذاشتم رودرس دیگه وقت نمیکردم بهش فک کنم نزدیک یک ماه خوندم بعدم درکمال ناباوری قبول شدم فقطم دونفر میخاستن البته دعا و نماز واینام بی تاثیر نبودا خیلی از خدا خواستم و واقعا نماز بهم ارامش میداد و قوی میشدم

نمیدونم چع مرگم شد...من بچگی بشدت سختی گذروندم اون موقع تا همین یکی دوسال پیش ب هیچکس هیچی نگفتم و ا ...

عزیزم فقط تو نیستی 

منم همین طورم من مدرسه تیزهوشان بودم نه تنها خانواده بلکه کل فامیلا ازم انتظار داشتن

چهار ساله هیچ جا نرفتم ختی سیزده بدر. من بیرون نرفتم

افسردگی شدید و اضطراب زیاد 

کلی پول مشاور و کلاس و کتاب با اینکه شرایط مالی بدی داریم برام خرج کردن 

از استرس و فشار منم دارو مصرف میکنم و روانشناس میرم

هرشب هرشب گریه

اما چیکار میتونیم بکنیم به نظرت !؟ 

اصلا چرا باید این همه رنج و درد بکشیم

من که دیگه هیچی برام مهم نیست شروع کردم به دوست داشتن خودم 

مگه چقدر سن دارم این همه دردو رنج بکشم شد شد نشد دیگه دست من نیست 

توی این دنیا هیچ کس منو درک نمیکنه و دوسم نداره 

پس خودم جای همه خودمو دوست دارم

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
عزیزم فقط تو نیستی  منم همین طورم من مدرسه تیزهوشان بودم نه تنها خانواده بلکه کل فامیلا ازم ان ...

افرین بهت معلومه ازاسی خیلی جلوتری  از لحاظ درک وفهم 

الانم که موقع نتیجه هست بی خیال نشو تلاشتو بکن

بذا یه خاطره برات بگم از اراده قوی خودم البته من همسن شما نبودم خیلی بزرگتر بودم اما بایکی دراتباط ب ...

خدا بی مهری اونو اینطوری براتون جبران کرده 

من خودمو بنده لوس خدا میدونم کاری ندارم چقدر گناه مرتکب میشم اما حس میکنم هروقت خودمو براش لوس میکنم بیشتر نگا میکنه:) سال پیش ک با پسری آشنا شدم و کات کردم نه به کسی چیزی گفتم نه کاری کردم نه حرفی زدم هیچی تو خودم بودم ی روز گفتم اینم ک رفت الان منو تو موندیم توام ک پشتیبان بقیع جز من من خیلی دارم درد میکشم ب پاس اون درد کشیدن اون پسر برگشت و بهم گفت عین همون کاری ک من باتو کردم یکی دیگ با من کرد منو حلال کن 

الانم همونطوریه هروقت خودمو لوس کردم گفتم اونو بیشتر دوست داری ب منم نشون داد ک دوسم دارع

خدا بی مهری اونو اینطوری براتون جبران کرده  من خودمو بنده لوس خدا میدونم کاری ندارم چقدر گناه ...

نه عزیزم وقتی تلاشمو دید کمک کرد یه قدم من برداشتم بقیشو خدا کمک کرد

ولی تو قدمی برنداشتی فقط دارو خواب و مشاور و متهم کردن پدر مادرت

عزیزم فقط تو نیستی  منم همین طورم من مدرسه تیزهوشان بودم نه تنها خانواده بلکه کل فامیلا ازم ان ...

از زدن خوشیات نگو ک دلم اتیش میگیره امسال خودمو ی ادم بی خیال ریلکس نشون دادم ک بگم ول کردم برام مهم نیست

2706