2737
2734

مادر شاگردم در حال جدا شدن از همسرشه، هم معتاده هم خیانت کرده ولی خب وضع مالیش خوبه، فعلا تازه اقدام کرده و نتونسته از راه قانونی مهریه یا نفقه بگیره، رفتن خونه پدربزرگ شاگردم، دختر ۷ساله بنده خدا هیچی خوراکی نیاورده بود مدرسه مادره پول نداشته براش بخره به پدرش پیام داذه بود ک پول بهمون بده اونم نداده بود فقط اومد مدرسه خوراکی برای دخترش خرید و رفت. حالا واسه جشن الفبا مدیر گفته ۲٠٠ هزینه پرداخت کنن تا ۱ اردیبهشت هم وقت داده البته گفته اختیاریه این فقط برای عکس و تاج هست، دیگه کیک و پذیرایی جشن با مدرسه هست یعنی حتی این پولم نده جشن میتونه شرکت کنه. ولی خب ممکنه پدره پول نده من خیلی این شاگردمو دوست دارم مادرشم خیلی خانم محترمیه، دوست دارم خودم جاش این هزینه رو بدم ولی نمیدونم چطوری بگم که مادرش ناراحت نشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هزینه رو بده بگو برای اینکه تا شما پولو تهیه کنین دیر نشه،من پرداخت میکنم،شما بعدا که پول دستتون اوم ...

البته هزینه رو کلا به کارت من واریز میکنن من به مدبر میدم، بهش بگم جای چند نفر دادم اینجوری بهتر نیست؟

به خود مدیر پرداخت کن بهش نگو اگر اومد پرداتت کنه مدیر بگه شرایط بچه ها با هم متفاوته این مبلغ برای ...

اخه مدیر گفت من شماره کارت بذار به حساب خودم واریز کنن

2740
بگید هزینه چند تا دانش اموز خوب رو من قبول کردم شما دیگه هزینه نده

باز متوجه میشه اخه خوب از چه نظر، چون خودشم بود یهو دخترش گفت بابا گفته مادرت چی میگه پول ندارین، میدونه من در جریانم

بگو بچه ها میخوام چند نفر از بچه ها ک هم درس خونن و هم منظم قرعه کشی کنم که پول جشنو نده.بعد اسمشو د ...

بچه ۷ساله این چیزا رو درک نمیکنه بعد بقیه میرن خونه به مادرشون میگفت خانم معلم اینکارو کرده مادرای دیگه هک متوجه میشن

اخه مدیر گفت من شماره کارت بذار به حساب خودم واریز کنن

خوب واریز کنن اطلاع میده به شما شما از مدیر بخواه برگردونه

شاید کلا شرایطش رو به مدیر بگی اونم تو موقعیتهای بعدی بیشتر هواشو داشته باشه 

متاسفانه خواهرزاده من تا پارسال که نمیتونست با باباش ارتباط داشته باشه تو این شرایط بود 

خوب واریز کنن اطلاع میده به شما شما از مدیر بخواه برگردونه شاید کلا شرایطش رو به مدیر بگی اونم تو م ...

خب من میگم شاید کلا واریز نکنه چون تاج و عکس اختیاریه، گغتم تا مهلت تموم نشده خودم جاش بدم

خوب واریز کنن اطلاع میده به شما شما از مدیر بخواه برگردونه شاید کلا شرایطش رو به مدیر بگی اونم تو م ...

بعذ گفتم شاید خوشش نیاد مدیر و کادر مدرسه مطلع بشن از شرایطش

البته هزینه رو کلا به کارت من واریز میکنن من به مدبر میدم، بهش بگم جای چند نفر دادم اینجوری بهتر نیس ...

به نظر من خودتو تابلو نکن چون ممکنه توقع ایجاد بشه 

ولی مدیر که بیاد وسط و از زبان مدیر بگید توقع های بعدی در حد مدرسه میشه و میدونن مدرسه هر دفعه حمایت نمیکنه بر اساس بودجه و شرایط حمایت میکنه

بچه ۷ساله این چیزا رو درک نمیکنه بعد بقیه میرن خونه به مادرشون میگفت خانم معلم اینکارو کرده مادرای د ...

خب شما اصلا چیکار داری به بقیه بگید اگه از طریق فضای مجازیه مدیر بره پی وی شما پرداخت نکنید