2737
2734
عنوان

جاریم پدربزرگش فوت شده حالا تو همه برنامه های مجازی پروفایل گذاشته..

| مشاهده متن کامل بحث + 3218 بازدید | 119 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی آسیب رسونده از خنده ترکیدم ایا ترکیدن آسیب نیست؟

چرا آسیبه والا  

تازه ب ماهم آسیب رسوندی با تاپیکت  

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
بخدا خیلی ادم جوگیری هست و همش دلش میخواد جلب توجه کنه سال ب سال بابابزرگشو نمیدیدا ی بار بچشو برده ...

منم بچم مریض میشد گریه میکردم ولی بقیه عوض اینکه بگن جلب توجه آرومم میکردند شخصیتتون خیلی حقیره حتمن جاریتون خیلی سطحش بالاس که شما میخای با مسخره کردن پایین بکشی 

2740
بخدا خیلی ادم جوگیری هست و همش دلش میخواد جلب توجه کنه سال ب سال بابابزرگشو نمیدیدا ی بار بچشو برده ...

جون عزیزت فردا اینو بهش نگی

تو جمعیت داد میزنه

بابابزرگ تویی که منو راهنمایی کردی که بچمو برا سرش ببرم کدوم دکتر 

چرا رفتی 🥴

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اکثر اوقات از شدت غم از این سوتی ها میدن . ی بنده خدایی مادرش فوت شده بود تو مراسم جیغ میزد حالا کی برای پسرم ماکارونی درست کنه از این ب بعد 💔😐🙆🤣 من ناراحت حاضرین شدم که چقدر باید جلو خنده هاشون بگیرن کلی از این حرفا میزد .خدا به همه شادی و خوشی بده 

2706