2733
2734
عنوان

فاویسم

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 61 پست
سلام عزیزم پسر منم یک سال و چهار ماشه و فاویسم هست. منم وقتی فهمیدم خیلی گریه کردم ولی خب چیز مهمی ن ...

پس یعنی قابل درمان؟؟من شنیده بودم اصلا خوب نمیشن کسایی که میگیرن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زگیتی دوکس راسپاس یکی حق شناس و یکی حدشناس
حشره کش بده حنا هم بده چون انتی اکسیدان دارن اهان رنگ مو اکسیدان هم بده 

ای وای من، 😭😭

چقدر سخت شد همه چیز😭😭 ممکن آزمایش اشتباه شده باشه یعنی ای خدا😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس یعنی قابل درمان؟؟من شنیده بودم اصلا خوب نمیشن کسایی که میگیرن

اول که خطری نیس و تا ده سالگی باید خیلی مواظب باشی بعدم اینکه بله برای بعضی بچه‌ها توی یه سنی رفع میشه 

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨
نمیدونم‌ دقیقا ولی فکر کنم به خاطر شیمیایی بودنش نه عطر و ادکلن نه مشکلی نداره استفاده میکنه میگم که ...

فعلا دکتری نبردمش امروز آزمایش خون دادم بخاطر زردی که ببینم داره یانه یکهو فهمیدیم فاویسم داره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
یعنی اگه تا ده سالگی مراعات کنم رفع میشه؟

من اونطوری شنیدم ..اکثر آلرژی ها با مراعات خوب میشن ..

پسر بزرگم به لبنیات آلرژی داشت هر وقت بستنی می‌خورد دل درد شدیدی می‌گرفت..اما الان که ۹ سالشه خوب شده الان برای بچه ی کوچیکم که شیر خواره من لبنیات نمی‌خورم که زودتر درمان بشه مطمئنم اونم داره 

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره

ببین مثلا استامینوفن بچه‌های عادی بعد واکسن هر4 ساعت دوبرابر وزن میتونن بخورن بچه فاویسم هر 6 ساعت. یه همچین رعایت هایی داره که همشو دکتر بهت میگه اصلا نگران نباش چیز خاصی نیست 

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨

عزیزم اصلا ناراحت و نگران نباش همسر من فاویسم داره تو بچگی خونشو عوض کردن ، اما خب الان باقالی هم میخوره البته در حد چند تا دونه فقط آسپرین نباید مصرف کنن و اینکه من شنیدم فاویسم یکبار کلا در عمرشون رخ میده مثلا اونجوری حالشون بد میشه

2738

من عاشق باقلا هستم اینقدر دوست دارم که نگو.. اما دیگه نمیتونم بخاطر جگر گوشه م بخورم😭

کاش خوب بشه کاش آزمایشی اشتباه شده باشه، اینقدر حالم بد که لذت همه چیز ازم گرفته شد😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من عاشق باقلا هستم اینقدر دوست دارم که نگو.. اما دیگه نمیتونم بخاطر جگر گوشه م بخورم😭 کاش خوب بشه ...

حتی از کنار مزرعه ی باقالی هم نباید رد بشی ...😁

شوخی بود البته.

این اخلاق خواهرم بود چون پسرش خیلی اذیت شد طفلی از باقالی وحشت داره اصلا نمی خرن هر چی داشت داد دیگران .

شما خدارو شکر کن زود فهمیدی با رعایت مشکلی پیش نمیاد .

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره
بعضی ها شدیده نمیتونن بخورن ولی بعضی‌ها میتونن بخورن

اخه فاویسم نوشته ارثیه اما منو شوهرم نداریم تو خانواده هم کسی رو نداریم که داشته باشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706