2737
2739
نمیدونم،دارم به این فکر میکنم طلاق بگیرم،برم از ایران 

طاقت تنهایی و غربت رو داری؟

به شوهرت بفهمون که میخوای ترکش کنی

یه جور تهدید

که بترسه

اگه خیلی پشیمون بود و اصرار کرد بگو باید جلسات مشاوره بیاد

که اگه مشکلی داره درمان کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونی چقد حالم بده ،از غروب که فهمیدم هزار بار به خودکشی فکر کردم ،من هیچی کم ندارم ،مرتب با همیم ...

یکاری کن بفهمه ناراحتی مدام بزن تو سرش تا یادش بمونه اگه بازم خطایی بکنه همین آش و همین کاسه بگو آبروتو میبرم به دروغ بهش بگو منم باید برم با یکی باشم تا بفهمی چقدر بده

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅
همش دارم پیش خودم میگم من چی کم داشتم ؟؟؟

خب اون تو گوشی خودش حذف کرده به رئیستون نشون داده شوهرتم مگه حذف کرده؟

واقعا چه زن به درد نخوری بوده میدونسته شوهرت زن داره چجور تو چشمای تو نگاه میکرده این کا و میکرده من بودم آبروی دوتاشونم سرکار می‌بردم

مطمئن باش شوهرتم احساس خطر کرده بهت گفته وگرنه عمرا به روت میاورد

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
2731
حال روحیم و چیکار کنم؟؟ ناااااابودم 

زمان همه چیو درست میکنه...طرف باهم رابطه داشتن بخشیده زندگیشو به زور نگه داشته نذاشته کسی بیاد جاشو بگیره ...بزار زمان بگذره پاک نمیشه کم رنگ میشه

2738

بهش بگو عزیزم خوب شد که باهام صادق بودی پس بزار منم بگم تو دلم نمونه ، منم یه لحظه شیطون گولم زد با یه پسره چت کردم بعد دیدم ایوای من متاهلم و سریع بلاکش کردم ، 

بعد ببین چجور شوهرت ابروت رو میبره و سه طلاقت میکنه ، اما نوبت به زنا میرسه باید سکوت کنن و دردشونو قورت بدن و تازه شروع کنن با سیاست عن اقا رو بکشن سمت خودشون 

استارتر عزیز من اصلا تو شرایط زندگی شما نیستم که بخوام قضاوت کنم و نظر بدم که چیکار کنی ولی از دیدگاه خودم و شخصیت خودم نظر میدم 

اگر من بودم در سکوت مطلق مهریمو میزاشتم اجرا اموالشو میگرفتم ، بعدشم طلاق میگرفتم ، ابروشم میبردم تا کسی زنش نشه .

یک زن مگه به جز تعهد چی میخواد تو این زندگی ؟

ماشالله مردای ایرانی شورشو دراوردن 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
مردا خوشگلی جذابیت و تیپ و اینا نمیخوان مردا فقط کسیو میخوان که فک کنن تحت سلطشونه و بهشون احترام بز ...

بخدا انقدر احترام گذاشتم،انقدر همه جا تو خانواده فامیل همکار بالا بردمش که نگو

خب اون تو گوشی خودش حذف کرده به رئیستون نشون داده شوهرتم مگه حذف کرده؟ واقعا چه زن به درد نخوری بود ...

بعضی زنها چنان به همجنس خودشون خنجر میزنن که هزارتا دشمن نمیتونه بزنه . اون خراب خانم هم یکی از اون زناست . مثلا خواسته سر کار درجش بره بالا . دیگه با خودش نگفته چرا دارم وارد زندگیه یه زن دگ میشم‌...

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
بهش بگو عزیزم خوب شد که باهام صادق بودی پس بزار منم بگم تو دلم نمونه ، منم یه لحظه شیطون گولم زد با ...

خیلی دوسش دارم😔😔😔کاش دوسش نداشتم و اینکار و میکردم 

مردا خوشگلی جذابیت و تیپ و اینا نمیخوان مردا فقط کسیو میخوان که فک کنن تحت سلطشونه و بهشون احترام بز ...

عزیزم ببخش نظرت محترمه ..

ولی مرد ها بصری هستن .

اتفاقا مردا از لحاظ بیولوژیکی زنی رو جذاب میبینن که نتونن به دستش بیارن . و درواقع اون عشوه گری براشون از همه چی مهمتره 

2706