2733
2734
عنوان

دیشب خیلی دلم شکست ولی یه خواب دیدم🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 46 پست
عزیزم من مامانم برام انجام داد البته به این روش نه روش دیگه چندین بارم انجام داد قشنگ ذید در فلان سن ...

نه بسته به اعمال طرف  البته قصد جسارت نباشه ها بعصیا هم دیدم اینجا دیدن دقیقااا همون شده  

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چون میگی خواب منو ببین واین حرفا مگه پیامبره؟

خیلی ها این رو میکنن عزیزم  میگن خودت بکن اگه ندیدی بگو یکی دیگه برات انجام بده من قبلا ها خوابا صادقه میدیدم گمونم چون نماز ترک کردم اینجوره ..  دوستم برام  نیت کرد خوابید اون البته نیت کرده بود چیکار کنه زندگیش خوب بشه شوهرش خیانت نکنه اینا بعد  خواب دیده بود که به امام حسین توسل کنه اون حس بهش داده بودن یجورایی  و اینکه یه ایه براش نوشون میدادن و اون مداممم اون ایه تو خواب تکرار میکرد میگفت بیدار شدم وسط خواب یادم بوداا میخواستم بهت بفرستم گفتم صبح میفرستم ،صبح هم خوابیده بود یادش رفته بود میگه نمیدونم یه ندت به خاطر اعمالمه همش میگه یادم میره .. برا یه مشکل خودش مدام نیت میکنه اما صبح که بیدار میشه یادش میره 

آره خیلی خواب خوبیه

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
2731
نه بسته به اعمال طرف  البته قصد جسارت نباشه ها بعصیا هم دیدم اینجا دیدن دقیقااا همون شده & ...

والا اعمال بدی نداریم😀

شایدم ادم خوبی نیستم درست میگی که اگه بودم وضعم این نبود

انشاالله که شما اعمالت خوبه و برات بشه.

والا اعمال بدی نداریم😀 شایدم ادم خوبی نیستم درست میگی که اگه بودم وضعم این نبود انشاالله که شما ا ...

نه بابا منم ادم خوبی نیستم میگم اونی که این کار میکنه بسته به چاکرا ها هم داره که کدوم چاکرات خوب کار کنه اینا مثلا الان این دوستم این خواب دیده من احتمال دیدم شاید برا منم ببینه .. ،ولی در کل میشناسم ادم خیلی خوبیه ،والا منم مثل شمام اکثرا همه مثل همن  منکه انقدر زجر سختی کشیدم که ..  بد هم نبودم اما تقدیرم این بوده .. نمیدونم به چیا ربط داره ولی اونچه که میدونم اونی که میخونه حتما باید نماز خون باشهحالا اینکه مادرتون دیده خیلی خوبه بعصیا اصلا چیزی نمیبینن منکه خودم ندیدم  انشالله خوشبخت بشی عزیزم اگه راجب ازدواج بود تاپیک  گلچین بهترین دعا ها برا ازدواج منو پیدا کن بخون ماه پیش زدمش گمونم 

چقدر زیبا... خیره ان شاءالله.  به حاجتت میرسی. کاش منم میدیم از این خوابا 🥺💔

سلامت باشی عزیزم خدا خیلی بزرگه

به در نگاه میکنم دریچه آه میکشد😐
چرا دلت شکست عزیزم ، علتش چی بود 

یه لحظه رفتم توی فکر اصلا تا اون زمان بهش فکر نکرده بودم که خیلی وقته حال دلم خوب نیست از ته دلم خوشحال نشدم چقدراز طرف بقیه مورد اذیت قرار گرفتم همینا

حتما برا بارداریت پیاده روی برو اما بعد اقدام نری ها زیر شکمت  روعن گرمی مثل روعن سیاهدوکنه رو ...

پیاده روی خیلی جدی میرم

یه لحظه رفتم توی فکر اصلا تا اون زمان بهش فکر نکرده بودم که خیلی وقته حال دلم خوب نیست از ته دلم خوش ...

من فکر میکردم تو خیلی خوشبختی 💔💔💔💔 زندگیت ارومه 

2706