2737
2739
عنوان

اون چیه که همه دوست دارن ولی شما دوست ندارین و برعکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3799 بازدید | 158 پست
از خرید متنفرم  روانی میشم سگ میشم میرم بازار یا خرید🤧😂

تا حالا عجیبترین بودی

پولاتو بده من برم خرید 😅

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید اگر از مسافرت وتفریح هم بدت میاد بالا نوشته بودم

نه خوشم میاد عاشق سفرم جای تازه و خرید و...

همین که دوهزار اسرائیلی کشته شدند تموم رسانه های دنیا اومدن و این خبر پوشش دادن 😑....بگذریم که جنایت و کشت و کشتار بشدت محکوم میکنم😡... ولی حرفم اینه که مدتهاس که ترکیه فاشیست ماشین کشتارش داره در نقاط و جای جای که مردم کورد زندگی میکنن نسل کشی میکنه😶 ....بدون هیچ پوشش خبری در دنیا جینساید رخ میده ....در حق کوردها ....😐😑😶
2731
کله پاچه

سیرابی چی؟

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

ماکارانی با ته دبگ سیب زمینی 😂😂😂😂😂

یعنی میارن سرمیز من جلو دهنمو میگیرم و الفرار

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
2740
ماکارانی با ته دبگ سیب زمینی 😂😂😂😂😂 یعنی میارن سرمیز من جلو دهنمو میگیرم و الفرار

چجوری دلت میاد من ماکارانی رو فقط به خاطر ته دیگ ش می خورم اگر سالاد شیرازی هم باشه کنارش دیگه رو ابرا راه می رم

منم زیتون دوست ندارم پرتقال میوه نباشه مجبوری میخورم.متنفرم از املت .از گردش به خاطر دستشویی رفتنش دوست ندارم و خیلی چیزای دیگه الان حضور ذهن ندارم 

یه چیز دیگه اصلا ربطی به اینا نداره از برادرشوهرم و شوهر خواهر شوهرم متنفرم 

ماکارانی با ته دبگ سیب زمینی 😂😂😂😂😂 یعنی میارن سرمیز من جلو دهنمو میگیرم و الفرار

نههههههه

یکم اذیتت کنم 🤪

نههههههه یکم اذیتت کنم 🤪

اشغاااار😂😂😂😂

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
رفتن به طبیعت رو زیاد دوست ندارم، مسافرتی هم نیستم

حالا منو ول کنی عین گوسفند تو طبیعت میچرم 

از عید بدم میاد

شاید خاطره خوبی نداری از عیدها

2706