2733
2739
عنوان

شوهرم بخیه های شکممو مسخره کرد و گفت شکمت خیلی زشت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 12549 بازدید | 159 پست

حالا جدی بخشیش بد جره ؟

بعدش ببخشید میپرسم بعد از بارداری و زایمان با وجود سز احساس شل شدگی واژن نداشتید ؟

من طبیعی بودم و زایمانم سخت بود ، ۶ ساعت درد کشیدم اما بعدش تمام و حدود ۳ سانت بخیه خوردم .

اما میبخشید از همه ،خب کمی بعد از ۵ سال هنوز حس باز بودن واژن دارم .

وا من شوهرم جای بخیه سزارین م بوس می‌کنه میگه فرشته ازش در اومده 

واقعا؟

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بحثی نداریم که! جالبه گفتم برو مقالات و آمار و ... رو ببین نه فقط منو     اگر سزارین بهت ...

من با کلمه به کلمه ی حرفاتون موافقم، اگه تجربه ی الان و داشتم عمرن زیر بار سزارین نمی‌رفتم اونم دکترم به خاطر راحتی خودش این کار و کرد، با این که 15 سال از سزارینم گذشته هنوز یادآوریش برام تلخه، تا یک ماه خونریزی و لکه بینی داشتم، تا ده روز بعد از زایمان به راحتی نمیتونستم ازجام بلند شم، به خاطر عوارضش دچار هموروئید شدم تا یک ماه بعد از عمل درد لگن شدید داشتم که دکتر ارتوپد گفت به خاطر عوارض مواد بی حسی که به نخاع تزریق شده و تا از بدنت دفع نشه درد داری و هزاران مشکل دیگه 

ولی زایمان طبیعی اسمش روشه، هیچ کار خدا بی حکمت نیست وقتی زایمان طبیعی با آگاهی و ورزش‌ها و تمرینات مناسب باشه بهترین روش زایمانِ 

2731

اولا کسی که طبیعی جر بخوره تا آخر عمر درست نمیشه مگه عمل کنه،

هر کی سزارین کرده به زور یه خط سفید کوچیک کمرنگ دیده میشه، تازه من دو سه بارها رو میگم، چون روی خط قبلی برش می خوره، در عرض دوهفته جوش خورده، شکم هم بزرگ نمیشه مگه طرف از قبل چاق بوده

حالا واقعا دردم نداره؟بگو اره که من نترسم لطفا😑

عزیزم من ۱۸ سالمه ۶ ماه پیش سز شدم هیچ دردی نداشتم جز درد بچم ک گشنگی کشید و زردی داشت فقط غصه اونو خوردم درد سزارین روز اول ک پمپ درد بزنی نمیفهمی انگار ن انگار روز دوم ک قراره راه بری میسوزه ک بعد ۵ دقیقه درست میشه 

2740

هردو زایمان عوارض و مشکلات خودش رو داره من زایمانم طبیعی بود خیلی اذیت شدم شکل ظاهریش نسبت به قبل تغییر کرد تنگی سابق رو نداره جای بخیه هم تا حدودی بی حسه بماند که از شکم تا زانو ترک دارم چون لاغر بودم و تو بارداری وزنم زیاد شد. وزنم برگشته به قبل ولی شکم شل و آویزون ازبین نرفت

بهش بگو بخیه هام از ریخت 🍳تو قشنگتره  

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋