2737
2739

دانشجوام. یه کلاس برداشتم استادش دو جلسه اومد دیگه نیومد دید چون کمیم. ۹ نفر کلا بودیم. خلاصه چنددجلسه ای اومدن بچه ها تا اینکه فهمیدیم استاد حذف کرده چون به حده نصاب نرسیده. یه استاد دیگه بجاش اومد یه روز دیگه. برا همه تو اموزشیار عوض شد ولی من چون اون روز یه کلاس دیگه دارم برا همین کلاسم عوض نشد. با مدیر گروه هرچی تماس میگرم میگه حذف کن😭 اخه بدبختی اینه ترم بعد بخوام واحد بردارم پیشنیاز خیلی درساس الان چرا من این قدر بدبختم چیکار کنم؟ تو این دانشگاه بی صاحب هیچکی پاسخگو نیس هی منو پاس میدن بهم دیگه ولی کار اصلی رو اون مدیر گروه باید انجام بده که نمیکنه.همینجوریش از چارتم خیلی عقبم چون بعضی درسامو افتادم دارم روانی میشم میترسم لیسانسمو ۱۲ ترم هم حتی نگیرم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با استادت حرف بزن که قبول کنن سر هر دو کلاس نصفه بشینی

بگو براشون تحقیق اضافه میاری 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
با استادت حرف بزن که قبول کنن سر هر دو کلاس نصفه بشینی بگو براشون تحقیق اضافه میاری 

خب مشکل اینجاس استاد منو عوض نکردن و میگه حذف کن مدیر گروه تو فقط تنهایی تو اون کلاسو.... یجوری رفتار میکنه جدی جدی داره باورم میشه که انگار توهم دارم میزنم. الان استاد میتونه کاری کنه باهاش صبت کنم؟