2737
2734

سلام وقت بخیر 

فیزیوتراپیست هستم سوالاتتون در مورد اندام های حرکتی ، ورزش ها و نرمش ها و مشکلاتتون و...بپرسید تا جایی که بتونم کمک میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام من عطسه میکنم گاهی کمرم تیر میکشه دردش طوریه ک یک طرف لگن هست تا زانو هم میرسه الانم از زانو تا وسط های ساق پام هر چند ثانیه تیر میکشه این چ دردیه از وقتی باردار شدم بدتر شدم

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.
2738
من کیست دارم ودیسک کمرشدیدهم دارم دکتربرام فیزیوتراپی نوشته ولی نمیتونم رو شکم بخوابم راه دیگه ای دا ...

سلام بستگی داره کیست توی چه قسمتی باشه خوش خیم باشه یا بدخیم خونریزی دهنده باشه یا نه و اندازش چقدر باشه ،حتما از پزشکتون سوال بکنید باهاش در میون بگذارید

اگر در ناحیه شکم و تخمدان باشه و بدخیم نباشه و البته کوچک، نرمش های سبک برای درمان بیرون زدگی دیسک موردی نداره

سلام بستگی داره کیست توی چه قسمتی باشه خوش خیم باشه یا بدخیم خونریزی دهنده باشه یا نه و اندازش چقدر ...

کبست اندومتریوز ۶سانتی باچسبندگی به تخمدانم خونریزی دهنده نبست ولی دیسک ناحیه دنبالچه کمرم خیلی اذیتم میکنه