2733
2739

کاری کن باهات راحت باشه و ازت نترسه و اتفاقا حرفاشو بیاد بهت بگه 

مث رفیقش  باش 

الان کنجکاوی آگاهی کن ک چ کارایی ب ضررش چ کارایی ب تفعش

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موقع بلوغشه اینا عادیه ، دیگه داره حس خواستن تو وجودش ایجاد میشه عادیع، این جور مواقع شاید فیلم و داستان بد هم ببینند نزار تلگرامبره کاری کن حذف شه فک کنه خود به خود حذف میشه چون بیشتر تو اونه اینجور چیزا ، 

2731
من خودمم دیدم ولی فک کنم ۱۴ سالم بود

ببین من خودم وقتی که این چیزارو دیدم

اولش از گوشی فامیل نشعت گرفت و توی گالریشون دیدم

و همینطور کنجکاو شدم و این چیزارو سرچ کردم

البته خیلی زرنگ بودم‌مامانم هیچوقت نفهمید، ولی خودم الان بزرگتر شدم فهمیدم خیلی صنعت چرت و پرتیه وقتی حتی بخوام‌بهش فکر کنم حالت تعوع میگیرم

اصلا  واکنش شدیدی نشون نده

سعی کن بهش نزدیک شی و خیلی صمیمی شی ک بهت اعتماد کنه و  اگرم بهت گفت حتی خودارزایی میکنه

مواظب برخوردت باید باشی

افتضاح  همه چی کامل .. انیمه های س ک س یه

وااای جدی میگی

دختر منم عاشق انیمه است یکسره در حال انیمه دیدنه

ولی من فکر میکنم بلاخره از یه جایی باید شروع شه و بفهمن

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
2740
یعنی هیچی نگم؟ اخه بدبختی گوشیش دستم بود خودشم کنارم بود قشنگ دید ک دیدم . نمیشد واکنش نشون ندم

یادمه نسبت ب اینکار داداشم واکنش دادم خیلی بدتر شد...

یا از مشاور کمک بگیر یا ندید بگیر شاید خجالت کشید کمتر دنبال اینچیزا رفت ولی خب بالاخره ذات آدم تمایل داره، الانم سن حساسیه. خیلی دقت کن چیکار میخوای بکنی

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم

اینو بگم بهت،دعوا کردن و تشر زدن اصلا جواب نمیده.

اقتضای سنشه،یچیزایی رو دوست داره بدونه.

سعی کن باهاش زیاد وقت بگذرونی و زیاد تنهاش نزاری تا کار به جاهای بد کشیده نشه.

آدم اگه خوشحال باشه،تو زندگیش سرگرمی های سالم داشته باشه،افسرده و دلزده نباشه،وقتش رو با چیزای خاک برسری پر نمیکنه.

ممکنه درسا و مدرسه بهش فشار بیارن و واسه فرار از تحت استرس بودن بره سمت اینا،که باید باهاش راجب استرسش حرف بزنید و آرومش کنید.

صبح تا شب دستشه چطور محدودش کنم؟

خب ازش بگیرید یا یه تایم خاصی بهش بدین 

تنظیمات گوشی رو هم بذارید روی کنترل والدین و اینا

چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی پیله ات را بگشا ...تو به اندازه پروانه شدن زیبایی 
اگ با فیلت ر شکن باشه ک حتما فیلم و ایناس

دختر من ف شکن داره تو گوشی بیشتر تیک تاک میره

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
2706