2733
2734
عنوان

حس میکنم دارم تاوان کارای مامانموپس میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 64 پست
نه عزیزم هر کس تاوان کارشو خودش میده  درکل برام‌جالبه چرا گفتن مشکلات بقیه برا عده ای لذت بخشه

ببین میگن همین غیبت و حرفای خاله زنکی یه مغز هورمون تو بدن ترشح میکنه ((اسم هورمون رو دقیقا نمی‌دونم که باعث شادی و لذت میشه ))یکی از دلایلش این میتونه باشه بعضی ها با دیدن بدبختی دیگران و مشکلات دیگران شاد میشن 

من دوتا از اقوام نزدیکم یکی زندایی و دیگری دخترخاله ام همیشه دوست دارن و شاد میشن با این کارشون در واقع احساس برد میکنن با کنایه زدن و متلک انداختن و غیبت کردن در مورد مردم و اقوام و نزدیکان علت اصلیش تو این دونفر که از نزدیکان هستن و تا اونجایی که عقل من میرسه حس میکنم این دو شخص بیش از اندازه حسود هستن و تحمل ندارن کسی رو از هر جهتی بالاتر از خودشون ببینن و با کنایه زدن به مردم اینجوری خودشون رو تخلیه میکنن و آتش حسادت رو اینجوری میخوان خاموش کنن برای این دو نفر مطمئنم که از حسادته و همینطور زنداییم نوع تربیت خانوادگی و الگو برداری از مادرش هم بی تاثیر نبوده

چه تقدیری ؟ مگ دنیا بی صاحابه؟ سر خوده؟ دنیا دار مکافاته .هر کار کنی ب خودت و خانواده ات برمیگرده ح ...

خب شما هم دارین حرف خودم رو میزنین دیگه منم میگم دنیا صاحاب داره صاحبش هم خداست که میگه من عادل هستم اگه تو گناه کنی سر بچه یا خانواده بی گناهت نمیارم🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیگ بحثی با شما ندارم  چون طاهرا نفهم تشریف داری  هرکاری میخوای بکن تو عالم هپروتت

اصلا من نفهم خوبه.

شما که به خدا اعتقاد دارین دیگه مگه نه اگه دارین که میگه من عادل هستم به خاطر گناه تو اطرافیانت رو عذاب نمیدم🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
عزیزم ما کلا یه چیز دیگه ای میگیم چرا متوجه نمیشی من که به شخصه برات یه تومار نوشتم 

مگه شما نمیگین گناه یه فرد میتونه گردن اطرافیانش رو هم بگیره درسته خب منم میگم یه دلیل منطقی برام بیارین نه اینکه صد تا مثال بزنین چون مثال دلیل منطقی نمیشه🙂

2731
مگه شما نمیگین گناه یه فرد میتونه گردن اطرافیانش رو هم بگیره درسته خب منم میگم یه دلیل منطقی برام بی ...

خدا گفته قرار نیست همیشه تاوان کارهات و خودت بدی بعضی وقتا عزیز ترین کسات میدن، بلانسبت شما آدم که ذاتش درست باشه کاری نمیکنه که بخواد کار به اینجا بکشه 

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون
مگه شما نمیگین گناه یه فرد میتونه گردن اطرافیانش رو هم بگیره درسته خب منم میگم یه دلیل منطقی برام بی ...

چرا همون ادمی ک همون حرفو زده همون (حرف و کلامی ک دلشکسته ) دقیقا همون بلا سر خودش یا بچهش میاد ؟

چرا خودتو  ب اون در میزنی؟

کاملا حرفت درسته. به خاطر رفتار مادر، قرار نیست دختر رو عذاب کنند اما چیزی هست به نام اثر وضعی عمل. ...

بله حرفتون کاملا درسته ما با کارهامون میتونیم زندگی رو برای اطرافیانمون سخت بکنیم مثلا من قرضی بالا بیارم این میتونه رو شرایط زندگی خانوادم هم تاثیر بزاره اما تاوان گناه یک نفر رو یک نفر دیگه نمیده حرف من اینه اگه من یه زمانی به یک نفر تهمتی بزنم همون فردا سر بچم بیاد دلیل من نیستم🙂

کنند پدر و مادرا کشند فرزندان بیگناه 

حرف شما درسته اما با حرف من فرق داره طبق حرف شما یه نفر مثلا من بچه یکی رو میکشم اون طرف هم برای انتقام میاد بچه من رو میکشه بله این وسط بچم بخاطر کار من میمیره اما یه نکته وجود داره این وسط یک انسان دیگه دخیل بوده نه کائنات و نیروهای ماورایی اینکه یکی به شما تهمتی بزنه فردا همون تهمت توسط یه نفر دیگه سر بچه خودش بیاد دلیلش گناه اون فرد نیست🙂

برادر نه، بچه خودت تاوان پس میده بچه قلب آدمه آدم راضیه خودش براش مشکل پیش بیاد اما بچه ش طوریش نشه ...

خب اگه اینجوری هستش برادر هم هم خون آدمه براش مهمه اما اصلا بحث این نیست اصلا به قول شما بچه خود آدم اگه یه اتفاقی به تعداد زیاد بیوفته دلیل بر حتمی و منطقی بودنش نیست حرف من اینه من آدم بکشم یکی هم بچه منو بکشه پس این وسط نتیجه میگیریم چون من آدم کشتم بچم کشته شد اگه نمیکشتم بچم هم کشته نمیشد🙂

دیگه اونو من نمی‌دونم دیگه والا 

خب بحث من هم همینه دیگه آدم تو زندگی هیچکس نیست به خاطر همین هست که میگن قضاوت فقط کار خدا هستش🙂

خدا گفته قرار نیست همیشه تاوان کارهات و خودت بدی بعضی وقتا عزیز ترین کسات میدن، بلانسبت شما آدم که ذ ...

حرفتون درسته اما این اتفاق زمانی میوفته که بچه شما هم مرتکب گناهی شده باشه اونموقع تاوان گناه شما رو بچتون میده اینجوری هم شما عذاب میکشین هم بچتون چون اگه غیر از این باشه دیگه عدالت معنایی نداره که بی دلیل به خاطر گناه من بچه معصومم تاوان بده🙂

خدا گفته قرار نیست همیشه تاوان کارهات و خودت بدی بعضی وقتا عزیز ترین کسات میدن، بلانسبت شما آدم که ذ ...

چون اگه اینجوری بخوایم حساب کنیم مثلا شما فکر کنین یکنفر به من ظلمی میکنه من هم میگم الهی خدا تو زندگی بچت جبرانش کنه خب اگه بچه طرف بی گناه باشه تاوان بده این کار من خودش یک گناه هستش چون باعث عذاب بچه بی گناه طرف شدم اونجوری خدا هم سر بچه من باید بیاره چون باعث عذاب اون بچه بی گناه شدم🙂

چرا همون ادمی ک همون حرفو زده همون (حرف و کلامی ک دلشکسته ) دقیقا همون بلا سر خودش یا بچهش میاد ؟ چ ...

من به هیچ وجه خودم رو به اون راه نزدم من میگم اگه کسی به شما ظلمی بکنه و خودش تاوان بده درسته کاملا قبول دارم اما اینکه سر بچه بی گناهش بیاد رو قبول ندارم مثال هم برای این موضوع کافی نیست باید یه دلیل منطقی گفته بشه همین🙂

خب منم الان میرم با چاقو یک نفر رو زخمی میکنم فردا برادرم دستش رو با چاقو میبره باید بگم به خاطر گنا ...

برادر آدم پس نمیده معمولا جلوی فرزند آدم درمیاد چون آدمو بیشتر میسوزونه

الحمدلله ربِّ العالمین،خدایا تقدیر فرزندانم را زیبا بنویس و آنها رو خوشبخت و عاقبت بخیر بفرما تا من از ته دل بخندم.مهربان پروردگارم!مرا از جانب آنها مورد آزمایش قرار نده.و عاقبتِ تمامِ فرزندانِ این سرزمین را بخیر بفرما.آمین یارب العالمین.
برادر آدم پس نمیده معمولا جلوی فرزند آدم درمیاد چون آدمو بیشتر میسوزونه

اصلا همون بچه خود آدم که شما میگین بحث این نیست بحث اینه که میگم اگه قرار باشه به خاطر گناه من بچم بی گناهم تاوان بده پس عدالت تو این دنیا بی معنی هستش همین آدم گناهکار مجازات میشه نه بچه بی گناهش اگه اینجوریه من آدم میکشم دولت هم بیاد به عنوان جانشین خدا رو زمین برای اجرای عدالت بچه منو بگیره اعدام کنه بعد وقتی میگم چرا بگه چون اینجوری بیشتر عذاب میکشی عدالت برقرار میشه🙂

2706