2737
2739
عنوان

حس میکنم دارم تاوان کارای مامانموپس میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 64 پست
چرا مینویسند همیشه قرار نیست تاوان کار بد رو خودمون بدیم بعضیا وقتا تاوان کاری زشت ما پاگیر عزیزامون ...

ببینید بعضی وقتا ما مرتکب گناهی میشیم و همون موقعه هم یک مشکلی برای یکی از اطرافیانمون پیش میاد درست اما این دلیل بر این نیست که به خاطر کار من اون مشکل برای فرد به وجود اومده شاید اون هم در گذشته مرتکب گناهی شده که الان داره تاوان میده یا اصلا تو تقدیرش بوده که این زمان این مشکل براش پیش بیاد🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
ولی ببین این قضیه فقط واسه ما اتفاق میوفته وگرنه کلی آدم دل منو شکوندن سالمن هیچ اتفاقیم نه واسه خود ...

چون شاید منتظری یه اتفاقی بیفته از قدیم گفتن چوب خدا صدا نداره 

من ب این خیلی اعتقاد دارمچون دیدم بارها

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببینید بعضی وقتا ما مرتکب گناهی میشیم و همون موقعه هم یک مشکلی برای یکی از اطرافیانمون پیش میاد درست ...

من خواهرم بوه اش بدنیا میاد مادرشوهرش بچه اشو ازش میگیرن دو ماه 

بعد سالها ک دخترش ازدواج میکنه دقیقا عین همون وضعیتی که بچه اشو ازش گرفتن از دختر خودش میگیرن بدون کم کاستی 

شما کائناتو دست کم نگیر

2728
 موقع ازدواج خواهرم گوسفند قربانی نکردن ما رسم داریم و حتما قربونی میکنن، عمم مسخره کرد  ...

خب این که نشد دلیل منطقی تعداد بالای یک اتفاق دلیل بر منطقی بودنش که نیست من هم الان برام یه مشکلی پیش اومده خب راه بیوفتم ببینم تو خانواده و فامیل کی مرتکب گناهی شده بندازم تقصیر اون🙁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
ولی ببین این قضیه فقط واسه ما اتفاق میوفته وگرنه کلی آدم دل منو شکوندن سالمن هیچ اتفاقیم نه واسه خود ...

از کجا می‌دونی عزیزم؟ تو که تو زندگیشون نیستی

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭
ببینید بعضی وقتا ما مرتکب گناهی میشیم و همون موقعه هم یک مشکلی برای یکی از اطرافیانمون پیش میاد درست ...

ببین عزیزم بزار برا خودمو بگم این قضیه برا پنج سال پیشه الان دوتا دختر دارم یکی چهار ساله یکی پونزده ماهه ، جاریم اومد تو روم گفت نازایی همه بچه دار میشن تو دلت میسوزه دل منو شکوندن واگذارش کردم به خدا اتفاقا مشکل بارداری داشتم ولی دوماه بعد حرف جاریم باردار شدم اونم بعد پنج سال انتظار وقتی فهمید باردارم گفت هر وقت بدنیا آوردی گرفتی بغلت حسابع بازم واگذارش کردم به خدا ، موند پارسال دخترش باردار شد تو سه ماهگی سقط کرد گرفتی چی گفتم تاوان دل شکوندن مادر رو دختر داد هنوزم باردار نشده یه سالم بیشتره سقط کرده 

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون
خب این که نشد دلیل منطقی تعداد بالای یک اتفاق دلیل بر منطقی بودنش که نیست من هم الان برام یه مشکلی پ ...

عزیزم من ننداختم تقصیر کسی 

فقد مثالایی زدم که از سمت طرف مسخره شدیم و سر خودشون اومد 

همون زمان تو کل فامیل پیچید و خواهرم واقعا دلش شکست

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭
2740
کشتن فرق داره  با تهمت و ناروا ک حق الناسه  چرا عمه من اون همه تهمت ناروا بهمون زده دقیقا ...

شما از کجا میدونین دخترش داره تاوان گناه مادرش رو میده مگه از پیش خدا اومدین اصلا شاید تقدیرش این بوده🙁

شما از کجا میدونین دخترش داره تاوان گناه مادرش رو میده مگه از پیش خدا اومدین اصلا شاید تقدیرش این بو ...

حالا تهمت های ناروای زیادی هم بهم زده که مطمئنم تاوانشو پس میده 

شما از کجا میدونین دخترش داره تاوان گناه مادرش رو میده مگه از پیش خدا اومدین اصلا شاید تقدیرش این بو ...

ما قبلا یکجا زندگی میکردیم 

هرچی بما میگفت دقیقا عین همون سر دختر خودش میومد 

دیگ کر و کور نیستیم که .هر روز جلو چشممون 

ما قبلا یکجا زندگی میکردیم  هرچی بما میگفت دقیقا عین همون سر دختر خودش میومد  دی ...

من قبول دارم خیلی وقتا خدا تاوان کارای بد آدمو از عزیزترین کس های آدم میگیره چون اینجوری دردناکتره

چه تقدیری ؟

مگ دنیا بی صاحابه؟ سر خوده؟ دنیا دار مکافاته .هر کار کنی ب خودت و خانواده ات برمیگرده حالا شما اعتقاد نداری نداشته باش ما داریم

شب خوش

من خواهرم بوه اش بدنیا میاد مادرشوهرش بچه اشو ازش میگیرن دو ماه  بعد سالها ک دخترش ازدواج میکن ...

خب منم الان میرم با چاقو یک نفر رو زخمی میکنم فردا برادرم دستش رو با چاقو میبره باید بگم به خاطر گناه من بوده که برادرم دستش رو بریده🙁