2737
2734
عنوان

حس میکنم دارم تاوان کارای مامانموپس میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1139 بازدید | 64 پست
اصلا همون بچه خود آدم که شما میگین بحث این نیست بحث اینه که میگم اگه قرار باشه به خاطر گناه من بچم ب ...

ببین ما مسلمانیم به خدا و ائمه اعتقاد داریم زن عموی من البته زنِ دوم عموم خودش رو به زور به عموم که دو تا هم بچه داشت غالب کرده بود در حالی که با خانمش هم رفیق جون جونی بود اومد زن اول عموم تا مرز طلاق رفت مهریشو گرفتولی چون باردار بود دیگه طلاق نگرفت اومد عموم برا هر کدوم یه خونه درست کرد ولی دومیه همیشه بیشتر خرج می کرد وضع زندگیش از اولیه صد برابر بهتر بود عموم هم بیشتر پیش دومی بود خیلی سیاست داشت گذشت این سه تا دختر به دنیا آورد دختراش تو ناز و نعمت بزرگ شدن بزرگه رو داد به پسر خواهر خودش که وضعشم خوب بود توی تهران،،بعد ۷سال زندگی دخترش یه بچه داشت که فهمید شوهرش با یکی ریخته رو هم و اون زن اومد زندگی این رو از چنگش در آورد و بچه اشم ازش گرفتند هیچی دستش نگرفت فقط هر دو ماه یه سکه گرفت و تمام ولی فکر می کنی زن عموم آدم شد؟نه،،،دختر بعدیشم طلاق گرفت ولی اون بچه نداشت عموم فوت کرد این موند و بدبختی بچه هاشو که بازم تو اون موقعیت خودش رو به یه مرد دیگه غالب کرد و زندگیشو خراب کرد و چقدر زن اون مرده که خیلی هم با آبرو و حیا بودهزار بدبختی کشید ولی نذاشت بره بالاخره زنه پاشو از زندگی اون کشید بیرون بعد از کلی چاپیدنِ شوهرش،،ندار هم نبود ها عموم مولتی میلیاردر بود ولی چون گدا زاده بود به کندن از کسی عادت کرده بود و بعد از سالها هنوزم همون آشغاله

الحمدلله ربِّ العالمین،خدایا تقدیر فرزندانم را زیبا بنویس و آنها رو خوشبخت و عاقبت بخیر بفرما تا من از ته دل بخندم.مهربان پروردگارم!مرا از جانب آنها مورد آزمایش قرار نده.و عاقبتِ تمامِ فرزندانِ این سرزمین را بخیر بفرما.آمین یارب العالمین.
چون اگه اینجوری بخوایم حساب کنیم مثلا شما فکر کنین یکنفر به من ظلمی میکنه من هم میگم الهی خدا تو زند ...

بله دختر جاریم هم متاسفانه یجورایی مثل مادرشه اونم اذیتم میکرد بخاطر بچه دارنشدنم جلو من قربون صدقه بچه خواهر شوهرم می‌رفت که فقط اذیتم کنن مادرش که باشه جاری من می‌گفت خواهر شوهرمون بچه دار شده من حسودیم میشه بچه اونو میذاشتن رو سرشون در حالیکه رابطه آنچنان خوبی با خانواده شوهرم ندارن 

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا نمیشه گفت صد در صد همینه خیلیا هم آدم کشتن و آب از آب تکون نخورد

کاملا موافقم حرف من هم دقیقا همینه که شما میگین چون یه چیزی به طور مشابه چند بار اتفاق میوفته دلیلی بر قطعی بودن اون موضوع نیست ما تو زندگی هیچ کس نیستیم پس نمیتونیم بقیه رو قضاوت کنیم🙂🙏

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2742
ببین میگن همین غیبت و حرفای خاله زنکی یه مغز هورمون تو بدن ترشح میکنه ((اسم هورمون رو دقیقا نمی‌دونم ...

درسته 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏