2733
2734
عنوان

اگر اسهال بشید و مهمون داشته باشید و دسشویی تو سالن باشه چیکار میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 3862 بازدید | 123 پست
من زیاد برام مهم نیست ولی اون دفعه به کسی که همراهم بود گفتم نگه داره برم دستشویی عمومی و باور نکرد ...

نمدونم شایدم تو شرایط مجبور باشی بتونی تحمل کنی...

من اگر زیاد نگه دارم...مخاط زیاد دفع میکنم

هیچکس ما رو باور نمیکنه و درک نمیکنن 

اسهال سخت نیست فشار عصبی بعدش سختتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمدونم شایدم تو شرایط مجبور باشی بتونی تحمل کنی... من اگر زیاد نگه دارم...مخاط زیاد دفع میکنم هیچک ...

دقیقا

سوزشی که مخاط ایجاد میکنه

امیدوارم درمانی چیزی براش پیدا بشه

2728
عزیززززم 💔 چند سالتونه؟ یه جا شنیدم تا ۲۵ سالگی کامل درمان میشه  یه جا دیگم شنیدم تا ۴۰ سال ...

۳۰ سالم....من اصلا دیگه اعتمادمو به رودم از دست دادم 

میترسم برم مهمونی چیزی بخورم

میترسم یهو بپیچه 

کم مونده بود برم تو کوچه 😱

استامینوفن فقط اروم میکنه حتمت بخور

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2740

یه چایی نبات بخور اسهالت خوب بشه بعدم برو دسشویی از اول ابو با فشار باز کن صدا ایجاد بشه طوری نمیشه

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

این دیگه واقعا بده 

قکر کن دل پیچه اسهال مهمان باشه بری توالت عین بمب صدا میده

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
۳۰ سالم....من اصلا دیگه اعتمادمو به رودم از دست دادم  میترسم برم مهمونی چیزی بخورم میترسم یهو ...

ای بابا

از استرسم هست 

شما سعی کن تو مهمونیا زیاد برای. ودت نگران نباشی و استرس نداشته باشی ❤️

من عرق نعنا نصف استکان میخورم و میرم میخوابم و با آهنگ یا گوشی تو رختخواب خودم سرگرم میکنم تا خوابم ببره.کم کم خودش خوب میشه.این برای من همیشه جوابه 

منم یک عدد دلپیچه ای ناااابوووود هستم😵‍💫

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟