2733
2739
عنوان

اگر اسهال بشید و مهمون داشته باشید و دسشویی تو سالن باشه چیکار میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 3923 بازدید | 123 پست
نگا نیم ساعت دیگه صبر کن بازیه بعد بزن براشون بازی فوتبال نگاه کنن صداشم باز کن بعدم یکم سیب زمینی ب ...

عاشقتم 

من هر زمان بپیچه نهااایت دو دقیقه زمان دارم خودمو برسونم دسشویی 

اگر اینهمه زمان میداد بهم که دیگه خدا رو شاکر بودم چی میخواستم دیگه خخخ دیگه اسمش اسهال نبود 

همین که پیچید دیگه نتونستم حتی خوشآمد گویی کنم دویدم خونه عمه ام که واحد بغلی بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتم خونه عمم که همسایه دیوار به دیواریم...ولی هنوزم از استرس دارم میمیرم همش میگم اگر خونه کسی بودم ...

همیشه شکم و کمرتو گرم نگه ندار.غذاهای مسهل و سردی نخور.

موزو سیب جزو روتین باشه.مویز خیلی خوبه با هسته ش بخور.

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2742
خیر سرم بی خبر یهو اومد  وگرنه ماهی نمیخوردم  ناهار ماهی خورده بودم  شما هم اگر بپ ...

من میترکما میترکم

کنترلم بله به سختی کنترل میکنم 

یه بار بعد ۱.۳۰ ساعت کنترل که رفتم سرویس از شدت فشار عصبی با هق هق بلند تو جمع گریه کردم همه با تعجب نگام میکردن

من در طول کنترل و دفع تب و لرزم دارم عرق سرد 

2738

شاید دوستان گفته باشن ولی برو قرص هایی هست میخوری تخلیه کامل میشی و بعدش دیگه چیزی سعی کن نخوری که چیزی نباشه تو سیستم گوارشت

کلا برو پیش دکتر اینو بگو ببین شاید چیزی برات نوشت

عاشق خدا و عاشقان او❤️‍🔥
من میترکما میترکم کنترلم بله به سختی کنترل میکنم  یه بار بعد ۱.۳۰ ساعت کنترل که رفتم سرویس از ...

منم لرز دارم تا نیم ساعت بعدش و دردی مثل درد قاعدگی در شکم . و کمر 

اوه تا یکونیم ساعت تحمل کنم که اسمش اسهال نیست 

من واقعا بیشتر از یک دقیقه نمیتونم وگرنه کاردست خودم میدم

هروقت اینجوری میشم بعدش افسرده میشم از فشار عصبی وترس اینکه اگر مهمونی بودم یا سفر یا وسط خیابون

منم لرز دارم تا نیم ساعت بعدش و دردی مثل درد قاعدگی در شکم . و کمر  اوه تا یکونیم ساعت تحمل کن ...

من زیاد برام مهم نیست ولی اون دفعه به کسی که همراهم بود گفتم نگه داره برم دستشویی عمومی و باور نکرد واقعا مشکل روده دارم گفت نه تحمل کن

خودمم باورم نمیشه ۱.۵ ساعت تحمل کردددددم

بعد اینکه رفتم سرویس و اومدم بیرون انقدر گریه کردم انقدر گریه کردم که باور نمی کنی

میدونی جالبیش چیه؟ همون فردی که نگه نداشته بودش ماشینو بعد گریه هام گفت چقدر کولی بازی در میاری بهونه میگیری 

تا دو روز حالم بود افسرده بودم :)

2706