2752
2734
عنوان

اگر اسهال بشید و مهمون داشته باشید و دسشویی تو سالن باشه چیکار میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4006 بازدید | 123 پست
رفتم خونه عمم که همسایه دیوار به دیواریم...ولی هنوزم از استرس دارم میمیرم همش میگم اگر خونه کسی بودم ...

خب قشنگم میدونی دیگه چیا بهت نمیسازه

همونارو نخور اگر هوس کردی روزایی که خونه ای و مهمونم قرار نیست بیاد بخور 

من خودمم دارم همین سندرم روده رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه خبر میده؟ من همین که پسر خالم نشست یهو دل‌پیچه شدید گرفتم و در عرض یک دقیقه به حد انفجار رسید . ...

من از دو سه روز قبلش شکمم نفخ وحشتناک میکنه روزی  دو تا سه لیوان اویشن گل گاو زبون میخورم معمولا تو ی روز خوب میشم دیگ ادامه نداره ب نفخ ختم میش

2731

نگا نیم ساعت دیگه صبر کن بازیه بعد بزن براشون بازی فوتبال نگاه کنن صداشم باز کن بعدم یکم سیب زمینی بریز تو ماهیتابه هود و روشن کن 

روشوییم شیر اب و باز کن 

فن هواکشم بزن مثلا میخوایی دستشویی بشوری

بمب ک نمیخوای منفجر کنی دیکه خواهر من صداش گرفته میشه با همینا

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
اسی جان حتما برو دکتر اینجوری که نمیشه عرق نعنا هم برای مسکلت خیلی خوبه هفته ای دوبار بخور

خیلی دکتر رفتم میگه سندروم روده تحریک پذیر دارید 

وقتی بپیچه دیگه نمیتونم تحمل کنم حتی یک دقیقه

نگا نیم ساعت دیگه صبر کن بازیه بعد بزن براشون بازی فوتبال نگاه کنن صداشم باز کن بعدم یکم سیب زمینی ب ...

از این همه سر صدا آدم دیوونه میشه ترجیه میده وسط حال کارشو بکنه ولی انقدر سر صدا تحمل نکنه😁

خب قشنگم میدونی دیگه چیا بهت نمیسازه همونارو نخور اگر هوس کردی روزایی که خونه ای و مهمونم قرار نیست ...

خیر سرم بی خبر یهو اومد 

وگرنه ماهی نمیخوردم 

ناهار ماهی خورده بودم 

شما هم اگر بپیچه نمیتونید کنترل کنید ؟

من تا دو دقیقه هم نمیتونم خودمو نگه دارما

چطور مگه؟سندروم روده تحریک پذیر دارم  ناهار هم ماهی خورده بودم

عزیزم باید غذا های سردی نخوری وگرنه سریع اسهال میشی..دستشویی که میری موقع نشیستن تا جایی که میتونی باسنت رو پایین بکش.صدایی تولید نمیشه اینجوری.ببخشید که واضح گفتم

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                             میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
از این همه سر صدا آدم دیوونه میشه ترجیه میده وسط حال کارشو بکنه ولی انقدر سر صدا تحمل نکنه😁

😂😂😂😂😂تنها راهه دیگه

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
چطور مگه؟سندروم روده تحریک پذیر دارم  ناهار هم ماهی خورده بودم

منم دکتر گفته بود سندروم تازه میخواست برام ارام بخش بنویسه 😏😏 خدا خیرش بده یه دکتری برام ازمایش نوشت عفونت داشتم با چند تا قرص حل شد مشکلم

خیلی دکتر رفتم میگه سندروم روده تحریک پذیر دارید  وقتی بپیچه دیگه نمیتونم تحمل کنم حتی یک دقیق ...

پس رژیم غذایی رو بیشتر رعایت کن

لبنیات کمتر بخور

سبزی نخور

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2706