2733
2734
عنوان

چه کار های زیبایی تاحالا انجام دادید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
در کل این شکل طبیعیه ها، چون اسکلت و استخوان برای همه همین شکلیه ولی دیگه جامعه به سمت و سوی دیگری ر ...

چ بگم والا

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
2738
جای نچرالم داری تو بدنت؟!

به کسی ربطی داره؟ کاش یاد بگیریم سرمون تو زندگی خودمون باشه شاید کسی اینطوری راحته 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
هرروزصورتمومیشورم🤣🤣🤣

وای الان که فکر میکنم منم پشمامو میزنم😂😂فکنم اینم جزو زیبایی حساب شه دیگ

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"