2737
2734
عنوان

مدرسه دولتی یا غیر انتفاعی؟

223 بازدید | 26 پست

سلام خانوما دخترم امسال کلاس اول میره موندم کدومو ثبت نام کنم با یکی دوتا از فامیلا ک معلمن صحبت کردم نظرشون روی دولتی بود میگفتن غیرانتفاعی چون پول میدی واسه اینکه راضی نگهت دارن الکی نمره میدن وبا کلاسای طولانی خستشون میکنن،از اینورم میگم نکنه واقعا تدریسشون متفاوت باشه!؟ موندم چیکارکنم ممنون میشم از تجربه هاتون بگین، اینم بگم ما کرمانشاهیم چون ی اشنایی میگفت واقعا بعضی شهرها غیرانتفاعیاشون سطح بالان اما شهرما تفاوت زیادی با دولتی ندارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من غیر انتفاعی گذاشتم برام مهمه که همکلاسی هاش کی باشن فرهنگ و تربیتشون چطور باشه تعداد بچه ها کم باشه و معلمش عالی بود کادر مدرسه فوق العاده اصلا هم برنامه اذیت کننده برای بچه ها نداشتن

هرچی آرزوی خوب مال تو 
به نظرم من فرقی ندارن. فقط میتونه تو یه جا فرق کنه بعضی از بچه هاذخیلی بی ادبن. تو مدارس تیز هوشان ...

خب بالاخره همه جا همه جور بچه ای هس بنظرم درنهایت خودشونن ک باید انتخاب کنن

2740

من مخالف دولتی هستم

وضعیت مدرسه های دولتی افتضاحه هیچ نظارتی نیست وضعیت ادب و شخصیت بچه ها داغونه

من پسرم امسال پیش یک میره

غیرانتفاعی ثبت نام کردم براش

یک روز هم مدرسه دولتی نمیزارم

مدرسه غیرانتفاعی خیلی عالی پیدا کنین بچه هاتونو ثبت نام کنین

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

من بچم امسال اوله غیر انتفاعی اصلاااا نمره الکی نمیدن اتفاقا خیلییی سختگیرن خیلیی رو یاد گرفتن حساسن ولی خیلیی درساشون فشرده و سخت بود اگه دولتی خوب نزدیکت هست بذار دولتی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد

دختر داداش من امسال کلاس اول رفت غیر انتفاعی فقط پویول میگیرن همش جشن های ۴ الی ۵ میلیونی میگن بگیرید برای هر حرفی که بهشون یاد میدادن یه بچه باید برای کل کلاس هدیه با اون حرف پیخرید با میوه وپفیلا وخلاصه یه جشن 

برا یادگیری اسمشون هر کدوم یه جشن در حد تولد لاکچری ...تازه هیچی هم یاد نگرفت مجبور شد پیش معلمش بره ساعتی ۲۸۰ کلاس خصوصی

پسرم دولتیه اینقدر قشنگ یادشون میدادن چند تا جشن خودمدرسه براشون گرفت تازه پسران هر روز گریه میکرد اینقدر معاون ومدیر قشنگ باهاش برخورد کردند که نگو اصلات هم به من نمی گفتن

من بچه ام رو دولتی ثبت نام کردم اما هیئت امنایی ..خیلی خوبه و خیلی راضی هستم .ضمن اینکه شهریه مدارس غیر انتفاعی امسال اونقدر زیاد شده که خیلی از همکاران و دوستان بچه هاشون رو میخوان از غیر دولتی بیارن دولتی ...فکر کنید : شهریه غیر انتفاعی ابتدایی از 11 میلیون شروع میشه ...هزینه های جانبی هم که دیگه بماند ...

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
2706