2752
2734
عنوان

من بااین پوست چه کنم؟بیاین عکس=راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 52 پست
قرص خاصی استفاده میکردی؟

ی مدت ال دی برای کیست قبل بارداریم الان زایمان کردم

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیش یه متخصص برید

کمک میکنه؟یسریا میگن فایده نداره

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
اینقد بهش میرسم ولی قدر منو نمی دونه

😂😂😂

2731
۱۹ سالته بچه هم دارید البته خوبه ولی خیلی کم سن هستی  این جوش‌هات هورمونی هست  بذار شیر ...

اره من یک مادرر 19ساله هستم😬البته چن روز دیگ میشم 20 اوکی حتما ‌...الان نمیشه برم پیش ی متخصص پوست؟کمکی نمیکنه؟

کمک میکنه؟یسریا میگن فایده نداره

نه دروغ گفتن. پزشک ها به عمر دارن درس شون رو می خونند. الکی نیست این قضیه. نباید به پیشنهاد آدمایی مثل ما که چیزی نمی دونیم بری یه قرص بخوری!

خیلی ها پزشک رفتند و لک و ... پوستی شون حل شده.

اونا باید قرص یا لیزر پیشنهاد بدن

💞 حسبی الله 💞 برای تعجیل ظهور امام زمان یه صلوات بفرستید 🌹
اره من یک مادرر 19ساله هستم😬البته چن روز دیگ میشم 20 اوکی حتما ‌...الان نمیشه برم پیش ی متخصص پوست؟ ...

استخاره نکن با این پوستی که تو دوران شیردهی داری باید یه راست بگیری دکتر.

💞 حسبی الله 💞 برای تعجیل ظهور امام زمان یه صلوات بفرستید 🌹
قرصه؟تودوران شیردهی هستم

عزیزم کبدتون داره چرب میشه وداره هشدارمیده 

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌

من پوستم زخم میشد لک میشد.البته خودم خیلی دستکاری میکردم.آخرش همه بهم گفتن برو دکتر.رفتم دکتر تازه دکتر هم باهام دعوا کرد.نمیدونم از کجا فهمید دستکاری میکنم.😂 الان هم دختر خوبی شدم.خداروشکر دیگه دستکاری نمیکنم پماد هم استفاده میکنم.خیلی بهتر شده خداروشکر.☺

نه دروغ گفتن. پزشک ها به عمر دارن درس شون رو می خونند. الکی نیست این قضیه. نباید به پیشنهاد آدمایی م ...

ممنون😍🌱

ان شالله میشه پس اینهمه دکتر پوست برای چی هست؟ سنی هم نداری پیگیرش باش درست میشه

چشم حتما🌿

2706