2733
2739
عنوان

من بااین پوست چه کنم؟بیاین عکس=راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 52 پست
این مشکل برا الانه من نیس خیلی وقته پوستم جوش داره ازمایشم دادم قبلا ولی حتما میرم باز ازمایش میدم

ازمایش لازم نیست که من به صورت رایگان میتونم بگم کبدتون درچه حاله

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
ازمایش لازم نیست که من به صورت رایگان میتونم بگم کبدتون درچه حاله

واقعا؟چجورییی

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟چجورییی

یه عکس باکیفیت از زبانتون دوساعت بعد غذا به همراه قد وزن سن بفرستین

اگه اینجا نخواین عکس بدین آیدی میفرستم براتون

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
یه عکس باکیفیت از زبانتون دوساعت بعد غذا به همراه قد وزن سن بفرستین اگه اینجا نخواین عکس بدین آیدی ...

ایدی روبیکاتون و بدین اونجا بفرستم 

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2742
ایدی روبیکاتون و بدین اونجا بفرستم 

@n_lavaei

شامپو بدن مناسب نیست  فوم شستشوی صورت ژنوباتیک ، مخصوص پوست چرب و جوشدار  اینو استفاده ک ...

قیمتش چنده؟

2740