2733
2734
عنوان

من بااین پوست چه کنم؟بیاین عکس=راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 52 پست
من پوستم زخم میشد لک میشد.البته خودم خیلی دستکاری میکردم.آخرش همه بهم گفتن برو دکتر.رفتم دکتر تازه د ...

جوشاتو دسکاری میکردی؟الان نداری دیگ؟هزینه هاش خیلی بود؟

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
برو تهرانی ؟

ن قزوین

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم کبدتون داره چرب میشه وداره هشدارمیده 

چطورر؟؟؟؟

استخاره نکن با این پوستی که تو دوران شیردهی داری باید یه راست بگیری دکتر.

باشه پس ی نوبت میگیرم

2731
جوشاتو دسکاری میکردی؟الان نداری دیگ؟هزینه هاش خیلی بود؟

آره مثلا صورتم جوش میزد هی دستکاری میکردم زخم میشد زخم هم دستکاری میکردم میکندم.یه زخم کوچیک رو تبدیل به زخم بزرگ میکردم.بعدش هم لک میشد.😑 یه جوری وسواس پیدا کرده بودم اگه نمیکندم عصبی میشدم.وقتی میکندم احساس آرامش داشتم.دیگه صورتم داغون شده بود.رفتم دکتر فعلا بهم پماد داد برای زخم صورتم.ان شا الله زخمم خوب شد دوباره میرم برای لک صورتم.فکر کن اینقدر یه زخم صورتم رو دستکاری کردم تبدیل به اگزما شده بود.😑 الان خداروشکر خوب شده.ولی دوره درمان رو باید کامل کنم.ویزیتش ۲۲۰ هزار تومن شد.ولی پمادها زیاد گرون نشد.

بچت ماهشه؟ همیشه شیر خودت میدی؟ یا شیرخشک هم میخوره؟

شیر خودمو میدم کلا ن شیر خشک نمیدم ی دوستی الان گف ممکنه کبدت چرب باشه نگران شدم شما کبدت چرب نیس؟ک جوش میرنی؟

2740
شیر خودمو میدم کلا ن شیر خشک نمیدم ی دوستی الان گف ممکنه کبدت چرب باشه نگران شدم شما کبدت چرب نیس؟ک ...

اون باید بری آزمایش بدی همینجوری نمیشه گفت کبدت چربه.من صورتم زیاد جوش نمیزنه دستکاری کردم زخم شد.بیشتر مشکلم زخم صورتم بود.مثلا یه بار هم از صابون برای شستن صورتم استفاده کردم پوست صورتم خشک شد کلی جوش زده بود.الان از شامپو صورت وبدن استفاده میکنم.تو پوستت چربه یا خشکه؟

شیر خودمو میدم کلا ن شیر خشک نمیدم ی دوستی الان گف ممکنه کبدت چرب باشه نگران شدم شما کبدت چرب نیس؟ک ...

اگه خواستی بری دکتر حتما به دکترت بگو به بچه شیر میدی.چون قرص برای جوش صورت برای بچه خطر داره.مثلا اگه قرص رو خوردی باید چند ساعت صبر کنی تا از بدنت خارج بشه بعد به بچه شیر بدی.حالا شاید بهت شوینده خوب یا کرم بده.با دکترت خوب مشورت کن.

اون باید بری آزمایش بدی همینجوری نمیشه گفت کبدت چربه.من صورتم زیاد جوش نمیزنه دستکاری کردم زخم شد.بی ...

پوست من چربه

چطورر؟؟؟؟

پوست ایینه اندام های داخلی به خصوص کبد هست

وقتی مشکلی به وجود میاد از طریق پوست برون ریزی میکنه وهشدارمیده

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
پوست ایینه اندام های داخلی به خصوص کبد هست وقتی مشکلی به وجود میاد از طریق پوست برون ریزی میکنه وهش ...

این مشکل برا الانه من نیس خیلی وقته پوستم جوش داره ازمایشم دادم قبلا ولی حتما میرم باز ازمایش میدم

صورتت رو با صابون میشوری؟

ن اصلا با شامپو بدن بچه

2706