2737
2734

سلام وقتتون بخیر

من دوسال پیش یه بارداری پوچ داشتم بعد از یکسال اقدام دوباره پوچ شد بعد با اصرار خودم دکتر برام آزمایشای سقط مکرر رو نوشت فقط تنبلی تخمدان داشتم که بنظرم بعد از بارداری دومم مبتلا شدم چون دوتا بارداری قبلیم رو با اولین اقدام باردار شدم اما الان لتروزول و هاچ سی جی مصرف میکنم با چند تا فولیکول بالای۱۸باردار نمیشم چیکار کنم😭😭 خیلی تحت فشارم

یکی میگه اصلاح سبک یکی میگه دعا بنویس موندم چیکار کنم خواهش میکنم کمکم کنید ممنون 

منم شرایطم مثل شماست ولی سقط نداشتم دیروزدکترم گفت زمان وازدست نده ای وی اف کن مثل اینکه وام هم میدن نمیدونم شرایطش چجوریه بهم نامه داده واسه بیمارستان

گاهی انسانم آرزوست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی هزینه کردم چه دعاچه دکترچه دارو اصلا نمیشه بخدا شاید بالای سی تومن خرج کردم والکی ناامیدشدم دیگه کلی ازاین دکتربه اون دکتر بعداصلا دکترمنویادش نمی مونداصلا یادش میرفت چی تجویزکرده مثلا ماه اول میگفت تنبلی داری دارو تنبلی رومیدادماه دوم دارورویادش میرفت وکلی بدبختی کشیدم پوستم انقدرتمیزبود الان همش جوش میزنم من که اصلا یه دونه جوش نمیزدم الان صورتم لک افتاده توش

گاهی انسانم آرزوست
2731
نماز استغاثه چجوریه

نمازسیف_القاطع_برای_حاجات_مهم

♨️نماز همانطور که از اسمش پیداست برای حاجت همانند شمشیر برنده عمل میکند و بسیار بسیار مجرب است💯

شب جمعه یا همان پنجشنبه شب دو رکعت در یک مکان

به نیت قضای حاجت به این ترتیب خوانده می شود↙️

1⃣در رکعت اول بعد از سوره حمد ٬ «سوره انعام» را از اول تا اخر بخوانید

و دوباره از اول سوره تا آیه ۹۳بخوانید و سپس به رکوع بروید🌿

2⃣ در رکعت دوم بعد از حمد ایندفعه از آیه ۹۴ تا اخر سوره انعام را بخوانید

3⃣ بعد از اتمام نماز هزار بار صلوات فرستاده و حاجت خود را ازخدا طلب کنید🌿

منابع: از کتاب مجربات باقر.

2740
منم خیلی هزینه کردم چه دعاچه دکترچه دارو اصلا نمیشه بخدا شاید بالای سی تومن خرج کردم والکی ناامیدشدم ...

کاش دکترتون رو عوض کنید و نظر دکترای دیگر رو هم بپرسید

پیش طب سنتی رفتید؟

کاش دکترتون رو عوض کنید و نظر دکترای دیگر رو هم بپرسید پیش طب سنتی رفتید؟

طب سنتی میگه شوهرتوتقویت کن شوهرم کمی ضعیفه خودت مشکلی نداری واسه شوهرم هم انقدرچیزمقوی میدم بهش خودش هم کلا خوش خوراک اصلا فایده نداره میرم دکتر زنان میگه خودت تنبلی داری وزنتوباید بیاری پایین 😐

گاهی انسانم آرزوست