2737
2739
عنوان

دیروز رفته بودم پارک😍😍😍

285 بازدید | 20 پست

یه خانومی رو دیدم با پت اش که بغلش بود ، یه سگ خیلی کوچولوی قشنگ 😍😍😍 وای چقدر ملوس و دوستداشتنی بود 😭😭😭 با اون چشماش 😭😭😭 خیلیم کوچولو بود ..همچین رفته بود تو بغل خانومه و می لرزید گفتم چرا می لرزه گفت سردشه،، شالشو کشید روش... خوش بحال همه اونایی ک پت دارن😭😍

اصلا دیروز ک این ملوس کوچولو رو دیدم روزمو ساخت بس ک گوگولی بود

دوس داشتم بغلش کنم 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی دوست دارم ولی مثل پت ازشون میترسم😂

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
2731
2740
شما اون صحنه رو یک صحنه گوگولی می‌بینین و امثال من سلسله‌ای از بی‌اخلاقی‌ها و تخریب محیط زیست و پایم ...

وقتی به حیوان رسیدگی میکنن چه حقیش پایمال شده؟

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
اصلا ترس ندارن بخدا 😅😅

کلا ادم ترسویی هستم.خیلی خواستم نزدیک بشم ولی تا تکون میخورن قلبم میخواد وایسته😂💔

چه پایمال کردنی؟

پرورش و نگهداری از سگ و گربه های خانگی و ولگرد با تخریب و دست بردن در اکوسیستم باعث انقراض چند ده گونه حیوانی شده...

به غیر از این منشأ بیماری، آلودگی محیط زیست انسانی، سلب آسایش مردم هستند، عقیم کردن و دست بردن تو ژنتیک و زیستگاه این حیوانات هم ظلم آشکار در حق این حیوانات بی‌زبانه!