2733
2739
عنوان

مسخره تر از اون کلیپ الویه اینستا ندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1915 بازدید | 80 پست
موافق نیستم دخترای امروزی مستقل شدند پسرا انتطار دارند دخترا همینطور ضعیف و توسری خور بمونند همین مو ...

اسم پیجو میگی ببینمش؟

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسرت اون الویه رو نیمخورن  حسرت اینو میخورن چقدر یه دختر به ریز علاقه و مهماتشون توجه می‌کنه&n ...

منم باهوت موافقم من با عشقم ۴ سال هستیم دعوام داشتیم اما هیچ وقت پشت بهش نکردم دعوا شده صبح بیدارش کردم الاغ پاشو برو سرکارت برو خدمت و همیشه وقتی پیشش بودم میخواست بحث دعوا کنه حرف بزنیم میگفتم گذشته اما تویادبگیر ادب داشته باشی بیتربیت😂 بعد میگفتم فعلا پیشتم میخوام خوش باشم بزار برم خونه بعد دعوا نیکنیم😁

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
2731
ببین اون کلیپ مهم نیست کامنتای پسرا زیر اون کلیپ مهمه که همشون ارزوی یه دختری که واسشون یه اشپزی ساد ...

اینا همه مجازیه ،خیلی از پسرا هستن تا وقتی که ازدواج نکردن غش و ضعف این چیزا رو دارن تا ازدواج میکنن مثل جلاد انتظار شام و ناهار و صبحانه دارن اماده هم نباشه بلدن چجوری تهدید کنن که این باعث میشه همیشه زنا از مردا حالشون بهم بخوره جامعه ایران هم هیچوقت عوض نمیشه چون اینا پسرای همون پدرای سابقند ،البته یسری استثنا وجود داره که شعور و شهصیت دارند

جدی میفرمایید ؟؟ شاید خوده اقدسه اینجا مشهور شده حالا رفته اینستا الویشم برده اونجا

شاید اینجا رو ک ترکوند با تاپیکش نوبت اینستا شده،🤣

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2740
منم باهوت موافقم من با عشقم ۴ سال هستیم دعوام داشتیم اما هیچ وقت پشت بهش نکردم دعوا شده صبح بیدارش ک ...

رابژه های اینطوری تا آخر عمر هردوطرف دووم داره 

ولی یه نصیحت خواهرانه ... حتی به شوخی هم به هم بی احترامی نکنید بی ادبی صمیمیت نیست اشتباه نکنیپ

حسرت اون الویه رو نیمخورن  حسرت اینو میخورن چقدر یه دختر به ریز علاقه و مهماتشون توجه می‌کنه&n ...

همیشه این زنا بودند که بیشتر مایه گذاشتن زن اگر بهش عشق و محبت بدی همه کار برات میکنه. اگر بی اعصاب و خشن شدند مقصر مردا هستند که بی توجهی می کنند و سرد هستند.

پسرا و مردا کلا از زنا انتظارات زیادی دارند به خودشون نگاه نمی کنند انتظار دارند اونا هر گندی باشند زن همیشه در خدمتشون باشه و باهاشون سازش کنه

دختر ترک
رابژه های اینطوری تا آخر عمر هردوطرف دووم داره  ولی یه نصیحت خواهرانه ... حتی به شوخی هم به هم ...

منم بهش میگم ادبت کجا رفته بعد درس میشه یواش یواش خودش درس میکنه

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
2706