2752
2734

من یه دوره ناهار مبخوردم شام رو حذف کردم خیلی وزن کم کردم 

ولی میگن حذف شام اشتباه

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهم اندازه کالریه که توی روز به بدنت میرسه نه حذف و کم کردن یک وعده غذایی. شما اگه وعده غذایی هاتو زیاد کنی ولی کالری همه چیزایی که خوردی اندازه ی وعده باشه لاغرمیشی

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
2731

باید جفتشوکم کنی

ب مقداری ک بدنت کالری نیاز داره وعده مصرف کنی

سه وعدتم باید حتما بخوری دوتام میانوعده باید داشته باشی

شبا هم نباید لب ب برنج بزنی

اگر برنج میخوری باید بدون حتی یک قطره روغن باشه

نونم کم باید بخوری خیلی کم

هر تیکه اندازه کف دست نان سنگک ۷۵ کالری دار دیگ خودت حساب کن

لایک

فقط 41 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(درخواست دوستی ندید لطفاً).  تیکر لاغریه                          (وزن فعلیم ۱۰۶ با قد ۱۶۳) یه روز تغییرش میدم و به هدفم میرسم ۱۰٫ اردیبهشت٫🤍

سعی کن صبحانه بهار مصرف کنی شام وعده مهمیع موقع اذان مغرب شام بخوری.پیاده روی واقعا عالیه

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
2706