2737
2734
عنوان

مردم مل چرا اینجورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 33 پست
منظورم همه کشور ها جز ایران😉

کی همچین حرفی زده هرجا یه چیزی کم باشه اون چیز ارزشمند میشه ایرانیها معلوملا بور و چشم رنگی کم دارن واسه همین براشون قشنگه و کشورهای اروپایی موقع عروسی موهاشونو تیره میکنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میدونم ولی داقعا ما خودمون از نژاد مرستی متنفریم بعد دقیقا بدتر از بقیه هستیم

نه دختر خوب ، شما اصلا نژادپرستی ندیدی ، برای همین فکر میکنی اینکه بعضیا پوست سفید یا رنگ چشم روشن دوست دارن نژادپرستیه . در اصل این سلیقه اون آدمه و طبیعیه که هر کس یه سلیقه ای داشته باشه برای خودش .

نژادپرستی یعنی مثلا بگن فلانی چون رنگ پوستش فلان رنگه حق نداره بیاد توی خونه من  یا مثلا حق نداره بیاد توی مغازه من و بهش جنس نمیفروشم ، یا نمی ذارم بچم بره سمت اون بچه چون رنگ پوستش فلان رنگه یا حتی تو نمونه های شدید میگیرن به قصد کشت میزنن طرف رو یا جدی میکشنش فقط به خاطر رنگ پوستش . این مدل برخوردا اسمش نژادپرستیه که انصاف داشته باشی اکثر مردم ما همچین حسی ندارن به سبزه ها 😐😐😐😐

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2742