2733
2734
عنوان

نگاهای شوهرم به جاریم

1903 بازدید | 97 پست

من عقدم و رفتار شوهرم و جاریم صمیمیه در کل ... یبارم جاریم پای شوهرم نیشگون گرفت .. من قدم از جاریم کوتاهتره پاهای پری دارم ولی چاق نیستم شوهرم مرتب میگ ک پایین تنت لاغرتر کن .. خلاصه امرو متوجه نگاهای شوهرم به جاریم شدم که نگاهای رونا جاریم میکزذ بعد مکث کرد به صورتش در حد ۳۰ ثانیه ... یعنی ممکنع داشت اون لحظه منو مقایسه میکرد ؟ جاریم ازم ۱۵ سال بزرگترع و من ازش خوشم نمیاد چون با شوهرم صمیمیه .. نظر شما چیه چرا نگاه کرد ؟ منظوری داره یا داشت مقایسه میکرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خودت چه حسی میکنی؟

من کلا به جاریم و همسرم حساسم چون دیدم صمیمین یا با نگاهاشون انگا منظوری میرسونن ... پلی اینک جاریم جفته نشسته بود شوهرم روبرومون نگاه رونا جاریم کرد بعد نگاه صورتش چند لحظه نمیدونم چرا ایطو کرد

اون جمله به شما ربطی به این نگاه نداره.واقعا نمیشه چنین قضاوتی کرد.اون لحظه ممکنه اصلا ذهنش جای دیگه بوده و نگاهش اتفاقی افتاده و اصلا موقع نگاه حواسش به این مسائل نبوده‌.اینایی که گفتین به نظرم سراغاز سوظن هست.بدبینی رو در نطفه خفه کن.وگرنه زندگیت خراب میشه

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

چقدر شوهرت چندشه به خدا خجالتم خوب چیزیه بیماره 

والاع مردا همشون توپر دوست دارن به خصوص تو ایران 

بعد شوهرت خاک بر سرش از روی مقایسه اونو میکوبه سرت 

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
من کلا به جاریم و همسرم حساسم چون دیدم صمیمین یا با نگاهاشون انگا منظوری میرسونن ... پلی اینک جاریم ...

حساسیت از شماست.با این دیدگاه باید چشم بند بزنه همسرت چطور میخوای تک تک نگاهاشو با این ظرافت کنترل کنی.اصلا مگه مرد وایمیسه تا شما نگاهش رو کنترل کنی؟؟!! خیلی احتیاط کن چند بار بهش گیر این شکلی بدی کینه ازت میگیره.من میدونم که تون نگاها عادی بوده و شما حساس شدی

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

جاریت جای مادرته،سنش زیاده بابا اون باید دقت تورو بخوره،شوهرتم شاید اون لحظه ذهنش جای دیگه بود حواسش به نگاهش نبود منم بعضی وقتا اینطوری میشم

وزن شروع ۸۰ وزن فعلی ۷۷ وزن هدف ۶۵.
تعجب میکنم چون اقایون عاشق رون و باسن درشتن

واقعا نمیدونم چرا این جوره رو باسنمم هی میگ لاغر کن در صورتی هرکی ببینه میگ چ باسن خوبی دارع حس میکنم ننیخاد کسی نگا کنه