2733
2734
عنوان

مردم مل چرا اینجورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 33 پست
همه میرن سبزه میکنن؟😐💔

😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🙊🙊🙊

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من که الان فقط به اوضاع مالی بابای دختر اهمیت میدن

دقیقا آفرین 

دو مورد از آشنایان اتفاق افتاده و سومی در راهه

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁
2742

من سبزم ولی قیافم خوبه تو ۱۵سالگی با شوهرم که کلا از ما بالا هستن و مهندس و تحصیلاتش خوبه ازدواج کردم.اونقدر تو کوچه پشت سرم حرف میزن که خیلی شانس اورد و فلان.حتی خاله بابامم گفته بود دختر راهنمایی و چه به شوهر مهندس و خواهر شوهر دکتر😐😐

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
2740
چرا والا من زیاد دیدم شاید کم شده ولی بقیه برای این گه حس حسادت خودشون میخوان بیارن پایین یه عیب رو ...

من نه سفیدم نه خیلی سبزه ام تا حالا این طور فکر نکردم و ندیدم بگن 

هم دیدم دوستای سفیدم ازدواج خوب و بد داشتن هم سبزه ها 

اصلا هیچ رابطه ای بین رنگ پوست و ازدواج موفق و عالی نمی‌بینم 

خودشون راجب خودشون مطمئن نیستن و با حسادت دنبال درآوردن عیب ملتن تا کمتر احساس کمبود حقارت کنن در مورد تحصیلات و ظاهر و موفقیت خودشون 

از همچین آدمایی دور شو 

یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند

نه والا من ندیدم الان دیگه اینطوری بگن ، بالاخره همه جا ، همه مدل آدم داره  

ولی اینکه میگی تو خارج همه دنبال برنز کردن هستن ولی ایران بور دوست دارن هم خیلی طبیعیه . چون اونجا اکثرا بور و چشم رنگی هستن ، پس این طبیعیه براشون ، میرن برنز میکنن که متفاوت بشن . اینجا هم چشم رنگی کمتر هست برای همین جذابه به چشم بعضیا . یعنی کلا هر جا یه چیزی کم باشه ممکنه جذاب باشه به چشم مردم .

در کل انقدر دنبال حرف این و اون نباش ، برای خودت زندگی کن و خوشبخت باش ، حالا بقیه بگن شانس آورده یا نیاورده ، چه اثری توی زندگی شما داره مگه ؟

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
نه والا من ندیدم الان دیگه اینطوری بگن ، بالاخره همه جا ، همه مدل آدم داره   ولی اینکه میگی تو ...

اره میدونم ولی داقعا ما خودمون از نژاد مرستی متنفریم بعد دقیقا بدتر از بقیه هستیم

2706