2737
2739
عنوان

عزیزانی که دوست دارن دکور خونشون رو تغییر بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین این نقشه خونه ی منه اون پایین که کفش کرمه تراسه دیوار تراس هم کلا شیشه اس ،اون ته اتاق خوابا و ...

دقیقا نقشه خونه قبلی من همین شکلی بود من تی وی رو روبه روی اشپزخونه گذاشته بودم 

کلا من همیشه تلویزیون زو جلوی اشپزخونه میزارم که دید داشته بلشه

2742
دقیقا نقشه خونه قبلی من همین شکلی بود من تی وی رو روبه روی اشپزخونه گذاشته بودم  کلا من همیشه ...

اخه چون روبروی اشپزخونه تراسه و کلا پنجره اس میترسم نور پنجره رو تصویر تاثیر بد داشته باشه اخه طراحا همیشه میگن تلوزیون رو نزدیک پنجره نزارید 🫤

2740
ورودی تراس از اشپزخونه اس از پذیرایی در نداره

قشنگ میتونی سه تا فضای مثبت داشته باشی یه دست پذیرایی یه فضا برای تی و یه کاناپه سه نفره و یه فضا برای میز نهار خوری چهار تا شش نفره 

فقط اون ستون ها مغز منو درگیر کرده نمیدونم با وجود اونا چه مبلی مناسبه اصلا خوب جا میشه یا ن

نمیشه ستون هارو برداشت ،یا خونه میریزه؟

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است...💔
قشنگ میتونی سه تا فضای مثبت داشته باشی یه دست پذیرایی یه فضا برای تی و یه کاناپه سه نفره و یه ف ...

خودم خیلی دوست دارم خونه ساده و خلوت باشه رو میز غذاخوری هم دودلم چون کانتر اشپزخونه بزرگه و صندلی میخوره برای خودمون کافیه ، فقط یه اشتباهی کردم فرش هامو افشان خریدم حالا دوست ندارم مبلم کلاسیک باشه 

2706