2733
2734
عنوان

عزیزانی که دوست دارن دکور خونشون رو تغییر بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 81 پست
ممنونم❤️ میخوام برای انتخاب رنگ کاناپه م کمکم کنید، مبلام طوسی روشنه و یه کاناپه م سبز درباریه اما ...

سلام عزیزم ببخشید پیامتو الان دیدم

میتونی کاناپتو رنگ شال پرده یا طوسی تیره انتخاب کنی 

اگه میشه نظرتون رو راجب خونه م بگید، چطوری میتونم بهترش کنم؟ لوسترمو با برنامه رو خونه م گذاشتم،ب ن ...

الان این قسمتی که میبینم راجع به این نظر میدم 

میتونی جای گلدون، آباژورت رو بزاری و گلدون رو بغل تلویزیون بزاری یه ذره مبل سه نفره رو بکشی نزدیک تلویزیون اینجوری بهتره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان این قسمتی که میبینم راجع به این نظر میدم  میتونی جای گلدون، آباژورت رو بزاری و گلدون رو ب ...

ممنون از نظرتون ،اره اتفاقا خودمم جای اباژورو تغییر دادم و دقیقا همونجا گذاشتمش🥰

واسه سبک لوستر هم میتونید راهنماییم کنید یا عکس بفرستید؟

درکل میشه ایرادای خونم رو بگید؟🙏🏻🙏🏻

2731
سلام عزیزم ببخشید پیامتو الان دیدم میتونی کاناپتو رنگ شال پرده یا طوسی تیره انتخاب کنی 

اگه همشونو یه رنگ کنم چی؟ ینی طوسی روشن.

به نظرتون تک رنگ بهتره یا دو رنگ؟

اگه دو رنگ کنم ، ب نظرتون کرمیش رنگ شال پرده باشه یا کوسنا؟

الان یه عکس واضح از رنگ کوسنا میذارم 

اگه همشونو یه رنگ کنم چی؟ ینی طوسی روشن. به نظرتون تک رنگ بهتره یا دو رنگ؟ اگه دو رنگ کنم ، ب ...

منظورت کاناپه‌س که همرنگ مبلای دیگت بشه؟! نه همرنگ قشنگ نیست 

کاناپه‌ت فضای متفاوتی با اینا داره ببین اگه بتونی رنگ کرم کوسن هات بگیری و کوسناش هم طوسی کمرنگ باشه جذاب تر میشه 

عکسی ازش نداری؟ سبکش چیه؟ چون سبکش هم مهمه که چه رنگی بزنی بهش بخوره یا اینکه تی وی وال داری؟ سبک اون چیه ؟ جواب اینایی که میپرسم مهمه