2737
2734
عنوان

ای سیتالوپرام برای افسردگی کی اثر می زاره

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 43 پست

نگا آبجی من خودم هورمون های سرتونین مغزم کمتر ترشح میشد دارو مصرف میکنم مثل آدم عادی میشم افسردگیم کم میشه 

اینکه میگن دم کرده بخور و نمی‌دونم بشین دعا بخون اینا خیلی کم فایده است ریشه ای بررسی کن

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
نگا آبجی من خودم هورمون های سرتونین مغزم کمتر ترشح میشد دارو مصرف میکنم مثل آدم عادی میشم افسردگیم ک ...

بعد از مریضیم اینجوری افسرده شدم‌ 

شما هم این قرص رو خوردیدمن یه هفته شروع کردم انگار از درون بدترم داره می‌کنه ولی از بیرون آروم شدم وغر نمی‌زنم وکریه نمیکنم ،اصلا ساکت شدم حتی حرفم زیاد نمی‌زنم ،از درون آشفته ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اصلا با همسرم زندگیم هیچ‌مشکلی ندارم  قبل مریضیم هم خیلی شاد بودم واصلا افسرده نبود ، مری ...

امروز توسلی به حضرت ابولفضل داشتم ،انشالله عافیت شما هم به دست ایشان حاصل بشه هرچند که مطمعن باشید چیزی نیست

2728
بعد از مریضیم اینجوری افسرده شدم‌  شما هم این قرص رو خوردیدمن یه هفته شروع کردم انگار از درون ...

تا دو سه هفته ی اول حس می‌کنی بدتر شدی 

ولی بعد کم کم اثرشو میبینییی😍

نا امید نشو

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
امروز توسلی به حضرت ابولفضل داشتم ،انشالله عافیت شما هم به دست ایشان حاصل بشه هرچند که مطمعن باشید چ ...

یاعلی نام تو بردم نه غمی ماندونه همی به ابی انت وامی 

گویانه همی مانده به دلم ونه غمی به ابی انت وامی 

استاد شهریار

تا دو سه هفته ی اول حس می‌کنی بدتر شدی  ولی بعد کم کم اثرشو میبینییی😍 نا امید نشو

پس ادامه بدم 

آخه قبل عیدم شروع کردم همین جوری بهم ریخته تر شدن گذاشتم کنار .دیدم نه با حال افسرده نمیتونم ادامه بدم باز شروع کردم 

2740
پس ادامه بدم  آخه قبل عیدم شروع کردم همین جوری بهم ریخته تر شدن گذاشتم کنار .دیدم نه با حال اف ...

اصلا قطعش نکنیا 

قطع کنی بدتر میشی 

صبور باش

من اینا میخورم حتی سه تا سیتالوپرام با سه تا ترفلوئرازین بعد چند ماه اثرش رفت

یعنی بی اثره 

دکترم بهم گفت بخور تا دوهفته بعد اثرشو‌میزاره 

ولی الان یه هفته میخورم انکار آشفته تر شدم

سختی بیماری های روحی

یکی وسواس فکری

که اضطراب دلشوره

اونم واسه گذشته که تموم شده

پ پاسخ

و بعد قانع و بعدش با گریه و دلسوزی واسه

خود

اینا رو گفتم چون تجربه ش کردم

وگذر کردم 

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
سختی بیماری های روحی یکی وسواس فکری که اضطراب دلشوره اونم واسه گذشته که تموم شده پ پاسخ و بعد ق ...

یعنی طبیعی منظورت اینه 

کی خوب میشم مثل قبل اصلا دیگه تحمل ندارم ،دوست دارن همه چیز به یه سال پیش برگرده