2737
2739

منم نمیشورم ببینم میخوام رابطه داشته باشیم نمیخوایم داشته باشیم گند میزنم صورتم هم جوش میزنم هم پیر میشم . نه رسیدگی به پوست دارم اینم از ارایش شستنم ...

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آرایشت در چه حده

خط چشم ریمل کرم میمونمم بعد رابطه اصلا خوابم میپره یا باید کلی پرویه طی کنم تا بگیرم بخوابم .. 

2738
گلم بعد رابطت ارایشت پاک کن اینطوری صدمه به عاطفه روح رابطت میزنیا

خوب مثلا معلوم نیس داشته باشیم یا نه مثلا امروز خوابید من بیدارم سر جام اما حسش نیس من پاشم برم ارایش بشورم 😞😞😞تقریبا یه روز درمیون ارایش مبکنم صبح ها هم ارایش به قدری شلخته میشه که میشورم میره همون صبح 

بخاطر رابطه پوستت و داغون نکن چشمش کور دندش نرم میخواد بدون آرایش داشته باشه یا نداشته باشه خودت و ت ...

من انقد بد نیستم اما خوب بالاخره سک.سی تره به نطر مردا 

خوب مثلا معلوم نیس داشته باشیم یا نه مثلا امروز خوابید من بیدارم سر جام اما حسش نیس من پاشم برم ارای ...

عزیزم میتونی یه کاری کنی منم همون کار میکنم به پوستت آنقدر خوب برس ک نخوای کرم پودر بزنی پوستت داغون بشه روی پوست خودت آرایش کن یه خط چشم رژ لب سبک توی خونه جذاب ناز اذیتم نمیسی برای شستنش

من انقد بد نیستم اما خوب بالاخره سک.سی تره به نطر مردا 

اتفاقا اصلا .... مخصوصاً وقتی رژ خطش بهم میریزه یا کرم و خط چشم مالیده میشه ...

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706