2737
2734

دیوونم کرده دکتر هم چندین بار بردمش بار اول مولتی ویتامین و کلی ویتامین داد بازم بهتر نشد

دفعه بعد گفت شاید ریفلاکس پنهان داره اس امپرازول با

میلکازیم داد اما امپرازول به دخترم نساخت قطعش کردم 

الانم خیلی کم شیر میخوره چکارکنم

هم شیر خودمو میدم هم کمکی اما خیلی کم شیر میخوره وزنم خیلی نگرفته دوماهشه وزن تولدش۳۴۰۰ وزن الانش۴۲۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رفلاکس داره بچون به احتمال زیاد یه دکتر دیگه ببرید

براش سونوگرافی مینویسن تا دقیق مشخص بشه

🤍                                                                                باشد که روزگار بچرخد به کام‌ِ دل/ باشد که غَم  خِجل شود از صبرِ قلبِ ما 💖

دو ماهه یکم وزنش کمه بیشتر شیر بده حتی اگه دوست داره شیر خشک حتی شیر خودت یا خشک با قاشق چای خوری . حتی گاهی با می می سیر شد چند قاشق چای خوری شیر خشک بده. دیگه ۲۴ ساعته باید بهش برسی. ببین تا چهار ماهگی بهتره ماهی یک کیلو اضافه کنند

2740
اگر سینه بدم بهش سر پنج دقیقه ولش میکنه شیشه بدم ۳۰تا به زور میخوره دقم میده این فسقلی

بعضی بچه ها بد خراکن تو نوزادی پسر منم همین بود. اما الان که دو سالشه جارو برقی خونه هست کلا همش سر یخچاله. 

دارو فایده نداره جذب زیادی ندارند حتی مولتی الان براش سنگینه. همون ویتامین دی کافیه. فقط بچسبون به سیر خودت و شیر خشک تا می خوره بده اگه حال نداره مک بزنه با قاشق . بریز تو حلقش مثلا سبر که شد یه ربع بعد بده

دارو فایده نداره جذب زیادی ندارند حتی مولتی الان براش سنگینه. همون ویتامین دی کافیه. فقط بچسبون به س ...

با قاشق امتحان کردم اینقدر جیغ میزنه میپره تو گلوش اینم شانس ماست😔